Skrýt reklamu

Bohemia Energy

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Aleš » pát 20. pro 2019 14:21:38

Si to domluvte s nimi už teď, smlouvu můžete mít předjednanou i časovým předstihem. Oni si to pak pohlídají, kdy mají poslat výpověď. Mluvím z vlastní zkušenosti, taky jsme tak postupovali.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Aleš
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Petr » sob 11. led 2020 14:10:19

Souhlasím s Alešem, smlouvu už si můžeš předjednat teďka a budeš to mít podle mě za tu cenu, kterou podepíšeš teď a né až by si ofiko začal čerpat. Tohle by podle mě stálo si to zjistit, protože ceny mají teďka ještě jakž takž dobrý
Petr
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Martin » úte 10. bře 2020 21:24:30

Ono je asi jedno, kdy podepíšete smlouvu, já jí podepisoval skoro s pětiměsíčním předstihem a Bohemia Energy mi pak posílala jak postupuje a dávali mi taky vědět, kdy bude datum přestupu. 
Martin
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod David Slavík » pát 22. kvě 2020 6:16:41

My jsme měli nejdřív konzultaci s jejich poradcem a smlouva byla až to poslední co jsme řešili. Pán nám toho celkem dost vysvětlil i poradil na co si dát bacha doma. Myslím si, že to pro nás bylo užitečné se s ním spojit.
David Slavík
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Martin » pát 07. srp 2020 1:50:08

Tak ten kluk co byl u nás nevím jestli byl vyloženě poradce, ale představil se, že je od Bohemia energy a smlouvy i tak zvládl zařídit bez problémů.
Martin
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Markéta » sob 12. zář 2020 21:43:29

Jejich energetický poradce podle mě úplně neobchází zákazníky. My jsme s ním měli schůzku normálně tam u nich, ale je možný, že když se se zákazníkem domluví, tak třeba i přijde, ale to fakt netuším. Jinak od něj služba byla taky zadarmo a dobře poradil.  :)
Markéta
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Linda » čtv 29. říj 2020 17:25:50

Market, nevíte jestli to ještě jde se u nich poradit? Už je to nějakou dobu co, jsem měla schůzku s jejich poradcem, tenkrát to bylo ještě i osobně :D s tím ani dneska nepočítám, ale aspoň přes telefon. Hodně mi to pomohlo, když jsem se ho mohla zeptat.
Linda
 

Předchozí

Zpět na Vše ostatní sem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.