Skrýt reklamu

Bohemia Energy

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Boris I. » stř 22. lis 2017 10:48:37

Je to individuální, mě se to třeba k nim dát vyplatilo, letos mi dokonce vraceli 4803korun. To je částka co mi vraceli jen za plyn, takže změnu mezi dodavateli jsem snadno rozpoznal.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Boris I.
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Pavel Brožík » sob 06. led 2018 0:52:15

Mě utáhli taky na cenu ale i že dali na výběr jakou smlouvu, většinou jsem se setkával, že oni sami určili, ale tady byla možnost volby a to se mi zamlouvalo, takže jsme si dali na rok čemuž odpovídala i sleva. Zatím jsme v půlce, tak závěry dělat nebudu..
Pavel Brožík
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Marek » úte 13. úno 2018 18:47:21

Mně Bohemia energy jako dodavatel celkem vyhovuje, přecházel jsem od velkých dodavatelů, takže rozdíly vidím minimální, ceny se však liší slušně, využil jsem u nich garanci, když byla nižší cena a ta se mi drží. Poznám to, protože mám rodinný domek, tak vím co je to než se vytopí a za jakou sumu.
Marek
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Jan Fabiánek » stř 28. úno 2018 15:56:30

Zdravím, kolik vám to udělalo zhruba rozdíl mezi firmami, když jste změnil dodavatele? Docela by mě to zajímalo, porovnávám si teďka několik firem a Bohemia Energy je jednou z nich. Líbí se mi u nich především ta nízká cena za plyn, elektřina je diskutabilní, tak by mě jen zajímal ten rozdíl, jestli to má nebo nemá cenu. Díky
Jan Fabiánek
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Marek » čtv 15. bře 2018 16:37:21

Zdravím, elektřina+plyn byt 3kk  +-2300kč rozdíl a ušetřeno. Pro mě neskutečný, že tam lítají takový částky, který se jinde připlácí, a za co vůbec..?!
Marek
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Jan Fabiánek » sob 31. bře 2018 9:56:17

Tak to je slušný rozdíl, to si myslím, že bych mohl taky tak nějak mít. O víkendu jsem se zrovna na to znovu díval, a našel jsem tam úplně nový tarif, který jede od 1. března a je na trhu nejlevnější, normálně nad ním nebyla žádná jiná nabídka. A smlouva je na neurčito, tak to mě hodně navnadilo. O tom asi nemáte nějaké informace.
Jan Fabiánek
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Marek » pát 27. dub 2018 0:40:03

Pokud je to měsíc starý tak o tom opravdu nemám páru, ale jestliže jste se díval do nějaké neovlivňované kalkulačky, tak to asi pravda bude. Kontrolu si případně můžete udělat ještě v kalkulačce eru. Varianta smlouvy na neurčito je určitě nejlepší možná co nabízí, to mi věřte, kdyby jí tenkrát měli také bych po ní sáhl, tou se nic nezkazí.
Marek
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Filip Kohout » pon 21. kvě 2018 15:30:28

Aktuálně je Bohemia Energy nejlevnější na trhu, tak tomu dávám šanci a domluvil jsem si s nimi smlouvu na neurčito a že si mě převedou, všechno jsem to řešil telefonicky, tak bych mohl mít nožná i nějakou slevu, že to bylo sjednáno takto bez návštěvy.
Filip Kohout
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Zdeněk » stř 20. čer 2018 7:39:47

Filipe a nejlevnější jsou v čem? ..elektřina? plyn? Já zvažuji změnu dodavatel když vidím co se teď děje na trhu a jak se má zdražovat, nechci tomu jen slepě přihlížet a nechat si zdražovat když bych to třeba tady u Bohemia Energy mohl mít levnější. Předem díky za vaší odpověď.
Zdeněk
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Filip Kohout » stř 08. srp 2018 4:46:59

No ono v podstatě záleží na výši spotřebě a oblasti odběru, ušetřit můžete na obojím, nelze jednoznačně určit, co vyjde lépe. U mě předpokládám, že bude výraznější sleva u plynu jelikož s ním topím. Zkušenosti budu moci referovat později.
Filip Kohout
 

PředchozíDalší

Zpět na Vše ostatní sem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron