Skrýt reklamu

Bohemia Energy

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Boris I. » stř 22. lis 2017 10:48:37

Je to individuální, mě se to třeba k nim dát vyplatilo, letos mi dokonce vraceli 4803korun. To je částka co mi vraceli jen za plyn, takže změnu mezi dodavateli jsem snadno rozpoznal.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ

Boris I.

Příspěvekod Pavel Brožík » sob 06. led 2018 0:52:15

Mě utáhli taky na cenu ale i že dali na výběr jakou smlouvu, většinou jsem se setkával, že oni sami určili, ale tady byla možnost volby a to se mi zamlouvalo, takže jsme si dali na rok čemuž odpovídala i sleva. Zatím jsme v půlce, tak závěry dělat nebudu..
Pavel Brožík

Příspěvekod Marek » úte 13. úno 2018 18:47:21

Mně Bohemia energy jako dodavatel celkem vyhovuje, přecházel jsem od velkých dodavatelů, takže rozdíly vidím minimální, ceny se však liší slušně, využil jsem u nich garanci, když byla nižší cena a ta se mi drží. Poznám to, protože mám rodinný domek, tak vím co je to než se vytopí a za jakou sumu.
Marek

Příspěvekod Jan Fabiánek » stř 28. úno 2018 15:56:30

Zdravím, kolik vám to udělalo zhruba rozdíl mezi firmami, když jste změnil dodavatele? Docela by mě to zajímalo, porovnávám si teďka několik firem a Bohemia Energy je jednou z nich. Líbí se mi u nich především ta nízká cena za plyn, elektřina je diskutabilní, tak by mě jen zajímal ten rozdíl, jestli to má nebo nemá cenu. Díky
Jan Fabiánek

Příspěvekod Marek » čtv 15. bře 2018 16:37:21

Zdravím, elektřina+plyn byt 3kk  +-2300kč rozdíl a ušetřeno. Pro mě neskutečný, že tam lítají takový částky, který se jinde připlácí, a za co vůbec..?!
Marek

Příspěvekod Jan Fabiánek » sob 31. bře 2018 9:56:17

Tak to je slušný rozdíl, to si myslím, že bych mohl taky tak nějak mít. O víkendu jsem se zrovna na to znovu díval, a našel jsem tam úplně nový tarif, který jede od 1. března a je na trhu nejlevnější, normálně nad ním nebyla žádná jiná nabídka. A smlouva je na neurčito, tak to mě hodně navnadilo. O tom asi nemáte nějaké informace.
Jan Fabiánek

Příspěvekod Marek » čtv 12. dub 2018 13:30:53

Pokud je to měsíc starý tak o tom opravdu nemám páru, ale jestliže jste se díval do nějaké neovlivňované kalkulačky, tak to asi pravda bude. Kontrolu si případně můžete udělat ještě v kalkulačce eru. Varianta smlouvy na neurčito je určitě nejlepší možná co nabízí, to mi věřte, kdyby jí tenkrát měli také bych po ní sáhl, tou se nic nezkazí.
Marek

Předchozí

Zpět na Vše ostatní sem