Skrýt reklamu

Bohemia Energy

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Dave » pát 05. říj 2018 5:26:52

Souhlasím, aktuálně je určitě vhodná doma na změnu dodavatele, protože některé firmy nemají takové nároky, takže ten růst nebude tak silný, třeba Bohemia energy, které celkově na to reagovala jako jedna z posledních.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Dave
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Jonáš » stř 21. lis 2018 8:16:16

Já mám u nich ceny pořád dobrý, slyšel jsem o tom zdražování, ale ještě jsem nic na účtu nezaregistroval.
Jonáš
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Alesh » sob 05. led 2019 20:21:41

Tak jestli máš zřízenou tu webovou kancelář, tak se koukni tam, tak to uvidíš jak si na tom. Já potom co jsem přišel na to, že se mi ceny od novýho roku bude zvedat o několik procent, tak abych nemusel měnit komplet vše až po dodavatele, tak jsem si tam zažádal o změnu tarifu na lepší a bylo mi vyhověno nějakým novým, na bližší informace však ještě čekám. Tak to taky zkus…
Alesh
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Richard » úte 26. úno 2019 6:48:37

No já mám teďka celkem čerstvě od Bohemia energy tarif, kde budu mít slevu ve vyúčtování, že mě to vyjde jako bych jedem měsíc neplatil vůbec, viděl jsem něco takového prvně, tak mě to zaujalo a zavolal jsem si do Bohemia energy o bližší informace, těmi mě přímo zahltili, tak jsem se rozhodl, že to zkusím při možnosti mít smlouvu na neurčito. Přijde mi to jako dobře postavený tarif na dnešní podmínky.
Richard
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Michal » stř 17. dub 2019 14:56:52

Jo o tomhle tarifu už jsem na internetu něco četl, vypadá celkem zajímavě a přemýšlím o tom, že až budu smluvně moct, tak bych si o něj pokusil zažádat. Jako teď taky není špatný, ale vzhledem k tomu jak je mám už dlouho, tak by mě mohli dát zas o něco lepší tarif a tenhle se mi zdá dobrý.
Michal
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Taranto » stř 15. kvě 2019 20:34:23

Řešte to až opravdu bude vhodná doba, protože třeba do té doby zas uvedou nějakou novou řadu a zbytečně byste žádal starou. Chce to řešit i podle vývoje cen na trhu. Já mám momentálně zafixováno a jsem bez starostí s tím co se děje.
 
Taranto
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Luděk » pon 24. čer 2019 18:52:16

Osobně mohu doporučit tuto řadu startplusplus.com, mám jí teď sjednanou nově a jedinou podmínkou je tam, že k Bohemia Energy musíte přejít od jiného dodavatele a ta změna musí proběhnout do 6 měsíců od podpisu smlouvy, u mě to nebyl problém, výpovědní lhůtu mám 3 měsíce, tak to všechno stíhám v pohodě. Tarif jsem si našel přes kalkulačku, na kterou se i sami odkazují. Paradoxem toho všeho je, že se člověk nemusí kvůli tomu vázat a je to bez všech zbytečných poplatků. Takže pokud jste ještě nezměnil, tak koukněte na ten odkaz, třeba vám pomůže ;)
Luděk
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Ivan » úte 30. črc 2019 15:00:27

Po konzultaci s rodinou jsem s Bohemia energy uzavřel smlouvu na sdruženou dodávku energií. V požadované lhůtě jsem zvládl odstoupit od původního dodavatele a k Bohemia energy jsem nastoupil s čistým štítem. Udělal jsem to hlavně kvůli jejich nižším cenám.
Ivan
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Patrik » pon 09. zář 2019 4:39:03

No mě nedávno končila smlouva a plynule jsem přešel k nim protože když jsem obvolal několik firem, tak nejlepší nabídku jsem dostal od nich, takže jsem se u nich na plynu domluvil.
Patrik
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Dušan » čtv 28. lis 2019 15:21:59

No oni teďka nejlépe vychází i v nezávislý kalkulačce a to už je podle mě co říct, že jsou na špici. Jako mě sice smlouva končí až někdy v březnu, ale taky o nich uvažuju, tak snad se tam udrží i po novym roce.
Dušan
 

PředchozíDalší

Zpět na Vše ostatní sem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron