Skrýt reklamu

Bohemia Energy

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Aleš » pát 20. pro 2019 14:21:38

Si to domluvte s nimi už teď, smlouvu můžete mít předjednanou i časovým předstihem. Oni si to pak pohlídají, kdy mají poslat výpověď. Mluvím z vlastní zkušenosti, taky jsme tak postupovali.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

Aleš

Příspěvekod Petr » sob 11. led 2020 14:10:19

Souhlasím s Alešem, smlouvu už si můžeš předjednat teďka a budeš to mít podle mě za tu cenu, kterou podepíšeš teď a né až by si ofiko začal čerpat. Tohle by podle mě stálo si to zjistit, protože ceny mají teďka ještě jakž takž dobrý
Petr

Příspěvekod Martin » úte 10. bře 2020 21:24:30

Ono je asi jedno, kdy podepíšete smlouvu, já jí podepisoval skoro s pětiměsíčním předstihem a Bohemia Energy mi pak posílala jak postupuje a dávali mi taky vědět, kdy bude datum přestupu. 
Martin

Příspěvekod David Slavík » pát 22. kvě 2020 6:16:41

My jsme měli nejdřív konzultaci s jejich poradcem a smlouva byla až to poslední co jsme řešili. Pán nám toho celkem dost vysvětlil i poradil na co si dát bacha doma. Myslím si, že to pro nás bylo užitečné se s ním spojit.
David Slavík

Příspěvekod Martin » pát 07. srp 2020 1:50:08

Tak ten kluk co byl u nás nevím jestli byl vyloženě poradce, ale představil se, že je od Bohemia energy a smlouvy i tak zvládl zařídit bez problémů.
Martin

Příspěvekod Markéta » sob 12. zář 2020 21:43:29

Jejich energetický poradce podle mě úplně neobchází zákazníky. My jsme s ním měli schůzku normálně tam u nich, ale je možný, že když se se zákazníkem domluví, tak třeba i přijde, ale to fakt netuším. Jinak od něj služba byla taky zadarmo a dobře poradil.  :)
Markéta

Příspěvekod Linda » čtv 29. říj 2020 17:25:50

Market, nevíte jestli to ještě jde se u nich poradit? Už je to nějakou dobu co, jsem měla schůzku s jejich poradcem, tenkrát to bylo ještě i osobně :D s tím ani dneska nepočítám, ale aspoň přes telefon. Hodně mi to pomohlo, když jsem se ho mohla zeptat.
Linda

Předchozí

Zpět na Vše ostatní sem