Skrýt reklamu

Bohemia Energy

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Bohemia Energy

Příspěvekod Petr Vocílka » úte 04. črc 2017 12:31:45

Dobrý den, máte někdo zkušenosti firmou Bohemia Energy a jejich produktem Energie A++, konkrétně u plynu? Dostali jsme nabídku, prý reagují pružně na cenu apod., a to se mi docela líbí. Ale samozřejmě teď jsem na vážkách zda do toho jít či nikoliv. Proto by mě zajímalo zda s tímto produktem už máte někdo zkušenosti a vůbec celkově s firmou samotnou. Předem díky..

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ


Petr Vocílka
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Milan Šedivec » čtv 13. črc 2017 21:10:00

S tímto konkrétním tarifem zkušenosti nemám, předpokládám, že mám nějaký standard, ale mám je už skoro pět let, tak si to zkuste pamatovat. Přihlášený mám u nich plyn i elektriku a obojí v pohodě. Každopádně jsem zvědav, jaké názory a zkušenosti se vám tu objeví, protože tohle musí být asi nějaký nový tarif co mají.
Milan Šedivec
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Ivana » čtv 20. črc 2017 14:42:34

Původně jsem měla na tyhle dodavatele názory všelijaké a úplně upřímně moc jsem jim nevěřila, ale pak jsem se sama dostala k Bohemia Energy a názor jsem musela přehodnotit, protože když mi bylo u mého původního tradičního dodavatele tvrzeno, že mám nejnižší cenu, tak tomu tak úplně nebylo když se mi u Bohemia Energy podařilo výdaje ještě snížit, takže předpokládám, že když mi říkali že cena je nejnižší, tak v tom smyslu, co oni mi byli schopní ze svých možností nabídnout. Takže je jasný proč jsem názor změnila.
Ivana
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Tomáš » úte 22. srp 2017 13:04:55

Zdravím, my jsme na to A++ najeli poměrně nedávno, jsou to nějaké dva měsíce nazpátek, takže  jsem zatím moc velký zkušenosti nestihnul pobrat, ale když vám řeknu, že naše původní zálohy nám měsíčně snížili 380,- korun, tak si myslím, že jako prvotní zkušenost je to dobrá. Jinak vyřizování z jejich strany super, všechno zastali za nás.
Tomáš
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Vladimír » stř 23. srp 2017 14:45:00

Tak my od nich máme ještě něco staršího, ale název si fakt nepamatuju. Doma jsme o změně hodně diskutovali a na různé dodavatele jsem si hledali i konkrétní recenze a osobní zkušenosti, než jsme si firmu vybrali. Bohemia Energy nám seděla jak formou závazku tak i v ceně, nabídka od nich nám snížila o cosi výdaje. Ale v podstatě jsme se dopracovali i k tomu, že se o to už delší dobu nemusíme starat.
Vladimír
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Lubomír Šípek » pát 08. zář 2017 12:16:57

Petře, taky jsem jejich zákazníkem, ale už pět let a zatím jsem s nimi neměl žádnou negativní zkušenost. Já to totiž moc neřeším, zařídil jsem si to a podle výučka když se mi vrací tak podle toho usuzuju jak se dál zařídím a proto dál nechávám, protože mi posílají co rok peníze na zpět.
Lubomír Šípek
 

Re: Bohemia Energy

Příspěvekod Tomáš » úte 19. zář 2017 13:39:41

Já ho mám a zatím můžu říct že spokojenost, akorát nevím jak to bude vypadat do budoucna, když se cena na burze zvedá.
Tomáš
 


Zpět na Vše ostatní sem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron