Skrýt reklamu

bohemia energy

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Re: bohemia energy

Příspěvekod Lek » pon 21. pro 2020 20:30:08

No né tak já spíš jestli jste tam třeba někdo nenašel i další funkce který jsem ještě neobjevil. Mě to hlavně pomáhá při fakturách, ale víc jsem v podstatě třeba se zálohami nezkoušel. A tu retenci, no tak to až se mi možná bude smlouva blížit k finiši, že bych to zkusil jako že chci pryč a s čím na mě přijdou. 

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Lek
 

Re: bohemia energy

Příspěvekod Gábina » pon 11. led 2021 19:35:37

Já u nich od novýho roku akorát začínám brát, pěkně mi to vyšlo že to budu mít na celý kalendářní rok i když jsem smlouvu podepsala na dobu neurčitou, ale výhodnější cenu mám nějak na rok jak jsem pochopila :)
Gábina
 

Re: bohemia energy

Příspěvekod René » úte 23. úno 2021 6:37:11

Tak to nevím co je za tarif, já u nich mám teďka cenu zafixovanou do roku 2023, tak možná jde o to samé, další varianty jsem blíž nezkoumal. Mně dávalo smysl vzít tu nejdelší možnost, protože se k ní vztahovala nejnižší cena a přitom nemusím spojit elektřinu s plynem a jde to i jednotně.
René
 

Re: bohemia energy

Příspěvekod Jonáš » čtv 13. kvě 2021 8:57:32

S něčím podobným mě volali, ale odmítl jsem je, ani bych to vzít nemohl, protože zas tak starý smlouvy nemám, takže by to v podstatě ani nešlo. Ale telefonistka byla v klidu, že to je pochopitelný, slušně se rozloučila bez nějakých průpovídek a položila mi to.
Jonáš
 

Re: bohemia energy

Příspěvekod René » ned 13. čer 2021 0:35:12

Každý k tomu přistupujeme jinak, ale já když mi takhle někdo volá, tak ač dopředu vím, že to vzít třeba nemůžu, tak si to vyslechnu, jen třeba abych věděl, jaký jsou na trhu možnosti. Protože příští sezónu už to zas může být jinak, tak jsem rád v obraze. Ale teď budu muset taky jakoukoliv další nabídku odmítnou, mám danou smlouvu, ale za tu cenu mi to u nich stojí.
René
 

Re: bohemia energy

Příspěvekod Keyla » čtv 15. črc 2021 12:40:51

já jakmile číslo neznám tak to neberu, když vím, že jsem nikomu číslo nedávala aby mi zavolal
Keyla
 

Re: bohemia energy

Příspěvekod René » čtv 12. srp 2021 4:35:04

Chápu vás a nejste určitě jediná kdo to tak má. Dneska je na to spoustu aplikací, co to třídí. Na druhou stranu si říkám, že může přijít nabídka, kterou byste třeba ani sama nevyhledala a může se vám hodit. Viz ta moje zkušenost s Bohemia energy že jo, nehledal jsem to a cenu mám teď super.


Naposledy oživil Anonymous v čtv 12. srp 2021 4:35:04
René
 

Předchozí

Zpět na Vše ostatní sem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron