Skrýt reklamu

bohemia energy

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

bohemia energy

Příspěvekod admin » sob 04. úno 2012 19:16:12

bohemia energy

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !

admin
Administrátor

Re: bohemia energy

Příspěvekod Luděk » pon 16. bře 2020 4:24:42

Pomohli nám snížit výdaje, řešili jsme to hlavně přes dodavatele, že ten nám cenu umí ovlivnit nejvíce. I když se doma snažíme tolik neplýtvat, tak děti to ne vždy dodržují.
Luděk

Příspěvekod Pavel T. » pát 08. kvě 2020 3:32:57

Trochu se nám to doma s financemi zkomplikovalo, tak se snažíme řešit co jde. Ale jako infolinka je v téhle době šílený nástroj, někam se dovolat zabere kus času, alespoň že jsou pak snaživí. Akorát si zařizujeme změnu dodavatele a Bohemia energy přišla s tím, že jim po přečtení papírů máme smlouvu vrátit podepsanou na kompu, horší podpis svůj jsem snad neviděl, ale smysl to dává, mají co chtěli.
Pavel T.

Příspěvekod Radek » úte 16. čer 2020 8:37:11

Nevím, ale mě toto řešení přijde super, než že si papír musíte vytisknout, vlastnoručně podepsat a pak jim to naskenované zas odeslat. Já třeba doma tiskárnu a skener nemám, takže tato možnost mi přijde daleko vhodnější a dokáže jí využít daleko více lidí.
Radek

Příspěvekod Pavel T. » pát 24. črc 2020 12:11:20

Tak to souhlasím, ne všichni mají tu možnost, tak třeba si to ponechají, když uvidí že to dobře plní svojí službu, určitě tím nic neztratí, ba naopak.
Pavel T.

Příspěvekod Vladek » čtv 20. srp 2020 9:03:41

Tak elektronický podpis jsem zažil nedávno v bance, ale u Bohemky mám smlouvy podepsané ještě vlastnoručně když u nás byl jejich prodejce, ale když bych třeba bral nějaký dodatek, tak bych se tomu také nebránil. Je to urychlovadlo, protože to je hned v kompu a případně i v meilu.
Vladek

Příspěvekod Milánek » ned 27. zář 2020 11:35:22

Ono to jde dneska domluvit nějak i přes tu jejich samoobsluhu, co mají na stránkách, že jim to tam do dotazníku předvyplníte a oni pak pošlou k potvrzení vyhotovenou smlouvu. Já jí využil párkrát pro kontrolu faktury, ale jinak jí moc nepoužívám, ale zase je to lepší než se tahat někde na pobočku, o tom žádná.
Milánek

Příspěvekod Lek » úte 20. říj 2020 16:11:34

A jde tam třeba domluvit i individuální cenu, nezkoušel jste to někdo?
Lek

Příspěvekod Milánek » pát 23. říj 2020 12:37:37

To si úplně nemyslím, jako že byste si tam třeba sám nastavil za kolik byste chtěl mít kWH a poslal jim to na schválení? To asi fakt nee. To si k nim spíš budete muset zavolat a individuálně si to domluvit s operátorem, a stejnak jestli to vůbec půjde. Jako pro drobné úpravy je ta samoobsluha dobrá, ale tohle tam asi fakt nepořešíte.
Milánek

Zpět na Vše ostatní sem