Skrýt reklamu

bohemia energy

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

bohemia energy

Příspěvekod admin » sob 04. úno 2012 19:16:12

bohemia energy

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


admin
Administrátor
 
Příspěvky: 242
Registrován: ned 14. lis 2010 16:12:13

Re: bohemia energy

Příspěvekod Luděk » pon 16. bře 2020 4:24:42

Pomohli nám snížit výdaje, řešili jsme to hlavně přes dodavatele, že ten nám cenu umí ovlivnit nejvíce. I když se doma snažíme tolik neplýtvat, tak děti to ne vždy dodržují.
Luděk
 

Re: bohemia energy

Příspěvekod Pavel T. » pát 08. kvě 2020 3:32:57

Trochu se nám to doma s financemi zkomplikovalo, tak se snažíme řešit co jde. Ale jako infolinka je v téhle době šílený nástroj, někam se dovolat zabere kus času, alespoň že jsou pak snaživí. Akorát si zařizujeme změnu dodavatele a Bohemia energy přišla s tím, že jim po přečtení papírů máme smlouvu vrátit podepsanou na kompu, horší podpis svůj jsem snad neviděl, ale smysl to dává, mají co chtěli.
Pavel T.
 

Re: bohemia energy

Příspěvekod Radek » úte 16. čer 2020 8:37:11

Nevím, ale mě toto řešení přijde super, než že si papír musíte vytisknout, vlastnoručně podepsat a pak jim to naskenované zas odeslat. Já třeba doma tiskárnu a skener nemám, takže tato možnost mi přijde daleko vhodnější a dokáže jí využít daleko více lidí.
Radek
 

Re: bohemia energy

Příspěvekod Pavel T. » pát 24. črc 2020 12:11:20

Tak to souhlasím, ne všichni mají tu možnost, tak třeba si to ponechají, když uvidí že to dobře plní svojí službu, určitě tím nic neztratí, ba naopak.
Pavel T.
 

Re: bohemia energy

Příspěvekod Vladek » čtv 20. srp 2020 9:03:41

Tak elektronický podpis jsem zažil nedávno v bance, ale u Bohemky mám smlouvy podepsané ještě vlastnoručně když u nás byl jejich prodejce, ale když bych třeba bral nějaký dodatek, tak bych se tomu také nebránil. Je to urychlovadlo, protože to je hned v kompu a případně i v meilu.
Vladek
 

Re: bohemia energy

Příspěvekod Milánek » ned 27. zář 2020 11:35:22

Ono to jde dneska domluvit nějak i přes tu jejich samoobsluhu, co mají na stránkách, že jim to tam do dotazníku předvyplníte a oni pak pošlou k potvrzení vyhotovenou smlouvu. Já jí využil párkrát pro kontrolu faktury, ale jinak jí moc nepoužívám, ale zase je to lepší než se tahat někde na pobočku, o tom žádná.
Milánek
 

Re: bohemia energy

Příspěvekod Lek » úte 20. říj 2020 16:11:34

A jde tam třeba domluvit i individuální cenu, nezkoušel jste to někdo?
Lek
 

Re: bohemia energy

Příspěvekod Milánek » čtv 19. lis 2020 19:01:50

To si úplně nemyslím, jako že byste si tam třeba sám nastavil za kolik byste chtěl mít kWH a poslal jim to na schválení? To asi fakt nee. To si k nim spíš budete muset zavolat a individuálně si to domluvit s operátorem, a stejnak jestli to vůbec půjde. Jako pro drobné úpravy je ta samoobsluha dobrá, ale tohle tam asi fakt nepořešíte.
Milánek
 

Re: bohemia energy

Příspěvekod František » pát 27. lis 2020 14:22:58

Na individuální cenu se spíš dostanete když bude chtít od firmy odejít, to umí BE dát dobrou retenčku, než když teprve k nim chcete přejít. Nebo já to aspoň ještě nezažil. 
František
 

Další

Zpět na Vše ostatní sem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron