Skrýt reklamu

Bezdodavatele recenze

Rodina, děti, láska a mnohé a další..

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Olda » pát 03. úno 2023 6:07:05

Co já vím tak ne, musel byste mít jedině chytrý měřák, který proto akceptují, ale to asi většina domácností nemá, jen ti co si pořídili FVE. Zkuste kontaktovat BezDodavatele a poptat se u nich ,co by se proto všechno dalo dělat. Buď vás odkážou jinam a nebo poradí, s čímž jsem u nich nikdy problém neměl, aby neřekli co a jak.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Olda
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Pepa » pát 10. úno 2023 17:25:08

Zdeňku, pokud si nepořídíte elektroměr s průběhovým měřením, tak se aktuálně na spot nedostanete, ale co jsem se díval u bezdodavatele na stránkách, tak jsem si všiml, že vytvořili nějaký přechodný tarif, právě pro ty jako jste vy. Kde cena vychází jak jsem pochopil ze spotu, ale je fixní na ten daný měsíc. Koukněte k nim, je tam u toho i ceník. Nemuselo by to být aspoň na tu přechodnou dobu špatné.
Pepa
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Persi » pát 10. bře 2023 19:08:09

Zajímal by mě váš názor na ten tarif, myslíte, že je aktuálně šance s ním něco ušetřit oproti jiným dlouhodobým fixním tarifům?
Persi
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Pepa » čtv 16. bře 2023 11:33:37

Ceny aktuálně padají, u tohoto tarifu se stanovují ceny na každý měsíc zvlášť, tak se to na tom jistě podepíše v pozitivním slova smyslu. Asi bych řekl, že je to teď lepší i než letitý fixace. Ale to je věc názoru.
Pepa
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Richard Večerek » sob 22. dub 2023 8:59:17

Persi, na tento tarif také přestupujeme s elektřinou, díval jsem se u Bezdodavatele na ty jejich grafy, co mají na stránkách a tam je dobře vidět, kolik byla cena v únoru a kolik je i teď a obojí o dost pod vládním stropem. Takže pro mě to rozhodně smysl má i kdyby mi to ušetřilo jen pár stovek, furt to jsou pro mě potřebný peníze.


Naposledy oživil Anonymous v sob 22. dub 2023 8:59:17
Richard Večerek
 

Předchozí

Zpět na Společnost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron