Skrýt reklamu

Bezdodavatele recenze

Rodina, děti, láska a mnohé a další..

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Olda » pát 03. úno 2023 6:07:05

Co já vím tak ne, musel byste mít jedině chytrý měřák, který proto akceptují, ale to asi většina domácností nemá, jen ti co si pořídili FVE. Zkuste kontaktovat BezDodavatele a poptat se u nich ,co by se proto všechno dalo dělat. Buď vás odkážou jinam a nebo poradí, s čímž jsem u nich nikdy problém neměl, aby neřekli co a jak.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Olda
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Pepa » pát 10. úno 2023 17:25:08

Zdeňku, pokud si nepořídíte elektroměr s průběhovým měřením, tak se aktuálně na spot nedostanete, ale co jsem se díval u bezdodavatele na stránkách, tak jsem si všiml, že vytvořili nějaký přechodný tarif, právě pro ty jako jste vy. Kde cena vychází jak jsem pochopil ze spotu, ale je fixní na ten daný měsíc. Koukněte k nim, je tam u toho i ceník. Nemuselo by to být aspoň na tu přechodnou dobu špatné.
Pepa
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Persi » pát 10. bře 2023 19:08:09

Zajímal by mě váš názor na ten tarif, myslíte, že je aktuálně šance s ním něco ušetřit oproti jiným dlouhodobým fixním tarifům?
Persi
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Pepa » čtv 16. bře 2023 11:33:37

Ceny aktuálně padají, u tohoto tarifu se stanovují ceny na každý měsíc zvlášť, tak se to na tom jistě podepíše v pozitivním slova smyslu. Asi bych řekl, že je to teď lepší i než letitý fixace. Ale to je věc názoru.
Pepa
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Richard Večerek » sob 22. dub 2023 8:59:17

Persi, na tento tarif také přestupujeme s elektřinou, díval jsem se u Bezdodavatele na ty jejich grafy, co mají na stránkách a tam je dobře vidět, kolik byla cena v únoru a kolik je i teď a obojí o dost pod vládním stropem. Takže pro mě to rozhodně smysl má i kdyby mi to ušetřilo jen pár stovek, furt to jsou pro mě potřebný peníze.
Richard Večerek
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Lukáš » sob 24. čer 2023 4:32:45

Mluvil jsem s člověk od BezDodavatele, nemají ten tarif zatím dlouho, ale vychází teďka určitě mnohem líp než se někde dlouhodobě vázat. Já tomu dávám taky šanci, víc jak strop stejnak nezaplatím a po jeho skončení kdo ví, co bude dál, to je ještě brzo řešit.
Lukáš
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Persi » ned 13. srp 2023 3:29:21

Sorry, že jsem nereagoval dřív, měl jsem trochu jiný starosti, ale mezi tím jsem si stihl zařídit i tu změnu dodavatele a podařilo se to, takže od srpna jsem už u bezDodavatele.
Persi
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Dušan » stř 16. srp 2023 16:04:11

Vzhledem k tomu že průměrná roční cena je o dost nižší než mají velký firmy vyhozený ceníky, tak jsem si taky domluvil přesun k Bez Dodavatele, předpokládám totiž, že by se pak měla tak nějak v pohodě zvládnout i zima. Nebudu předbíhat, ale co jsem si tak četl, tak mě to o tom přesvědčuje.
Dušan
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Tomáš Jedlička » sob 16. zář 2023 5:39:30

Od září jsem už taky u nich, končí mi smlouva a víc jsem jí kvůli ceně už nechtěl prodlužovat. Nemělo to pro mě smysl a bezDodavatele měl lepší cenu, která rozhodla jít k nim.
Tomáš Jedlička
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Erik » ned 22. říj 2023 22:49:22

Pro mě bylo důležitý že se nefixuju, to jsem jsem ze zásady nechtěl a další pak cena, která byla pro mojí kapsu únosná, že jsem přes léto něco ušetřil.
Erik
 

PředchozíDalší

Zpět na Společnost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron