Skrýt reklamu

Bezdodavatele recenze

Rodina, děti, láska a mnohé a další..

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Štěpán » čtv 28. pro 2023 23:09:29

Já jsem si třeba ale u nich teďka cenu zafixoval, ale v podstatě se mi jinak nic nezměnilo a smlouvu mám furt volnou jenom budu mít u plynu jistou cenu a pak se mi to zas vrátí na původní měsíční tarif.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Štěpán
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Jiří » úte 13. úno 2024 12:15:50

Každého volba na co přistoupí, já jsem změny nedělal a jsem furt na tarifu Naše energie na měsíc, kde jsou obzvlášť ceny pro mě na byt výhodné, ještě teď když mi snížili cenu za distribuční sazbu a plyn hold se uvidí, jaká bude zima, ale cena na leden paráda.
Jiří
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Jarda » stř 13. bře 2024 20:12:30

Na těch nízkých sazbách teďka bezdodavatele vychází nejvýhodněji. Plyn mám jinde ještě v původním fixu, ale jestli bude vývoj furt v podobnym tempu, tak to možná pak přiřadím k BD taky až to bude možný.
Jarda
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Tomáš » úte 02. dub 2024 0:33:18

Věřím, že pokud někdo kvůli elektroměru nemůže rovnou na spotový ceny, který se nyní asi vyplatí nejvíc, tak je u bezDodavatele tenhle tarif jako hodně slušný řešení jakožto fixspot nebo jak to nejlíp nazvat. Protože s tím půjde ušetřit v podobném rozsahu.
Tomáš
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Broněk » ned 05. kvě 2024 20:16:36

Já mám od bezDodavatele teďka s v tomhle tarifu nabídku k elektřině a celkem silně to zvažuju. Je teda fakt, že jsem nikdy o ceně moc spekulovat nechtěl a dal jsem raději na jistotu, ale zas si říkám, že když se toho systému dodavatele tak drží, tak na tom asi něco bude. Minimálně za zkoušku by to mohlo stát přes léto kvůli tý ceně.


Naposledy oživil Anonymous v ned 05. kvě 2024 20:16:36
Broněk
 

Předchozí

Zpět na Společnost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.