Skrýt reklamu

Bezdodavatele recenze

Rodina, děti, láska a mnohé a další..

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod jax » pát 15. črc 2022 11:40:28

Takže jestli to chápu dobře, tak rovnou i vrací peníze?

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


jax
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Tomáš » úte 19. črc 2022 11:41:58

Jo, chápete to dobře, když budu mluvit teďka konkrétně o letních měsících, kdy hodně prodávám přebytky, tak mě každy měsíc z toho rovnou pošlou i přeplatek na účet. Tak jsem to myslel, že nic u sebe nedrží.
Tomáš
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Martin Z. » pát 05. srp 2022 21:13:30

Mně jednak vrací zálohu, co mám nastavenou a na vrh ještě peníze co jsem jim prodal.
Martin Z.
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Pepa » pon 29. srp 2022 11:57:49

Mám to taky tak a i když už teďka asi postupně budou klesat přebytky, tak na zimu se mi už z větší části u bezDodavatele podařilo prodejem vydělat.
Pepa
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Martin Z. » pát 23. zář 2022 2:21:30

To jsem si myslel už o srpnu, že to nebude tak optimistický a ve výsledku přišlo za srpen zatím nejlepší vyúčtování, kdy jsem měl u bezDodavatele přeplatek přes 8 tisíc korun, takže paráda.
Martin Z.
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Albert » sob 22. říj 2022 3:05:52

Nás teďka bezDodavatele fakturoval třetí měsíc a paráda, máme to doma zautomatizovaný, takže jsme v podstatě ze sítě vzali úplný minimum a většinu zajistila el. z FVE. Takže ať mi nikdo netvrdí, že se FVE nevyplatí. Stačili mi na to tři měsíce, abych na to přišel.
Albert
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Martin Z. » sob 05. lis 2022 21:13:27

Pokud je někdo zarputile proti tomu, tak mu to i s čísly v ruce nevysvětlíte. Trefil jste hold dobrou dobu a stihl i něco u nich vydělat. Já jsem zvědavý co nám v příštím týdnu zas přistane, myslím si, že to bude jeden z posledních měsíců ,kdy to za něco bude stát vzhledem k tomu počasí.
Martin Z.
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Pavel » sob 10. pro 2022 19:27:33

Tak moje vyúčtování za minulý měsíc dělalo rovných 90 korun na přeplatku, což je furt dobrý, ale za listopad už se obávám jak to sleduju, tak bude opak. Ale našetřeno na to taky mám.
Pavel
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Honza Kubíček » pát 06. led 2023 17:03:35

My jsme teďka k Bezdodavatele.cz narychlo před vánoci přebíhali, abychom ještě stihli spotové ceny, jak je teďka zařízli pro normální domácnosti. Jako klidně jsem si mohl počkat po novym roce, ale musel bych si zaplatit průběhový měření a na to jim kašlu, když stejnak jednou dojdu na řadu s výměnou. Šlo to u BD online, tak to bylo rychle zařízený.
Honza Kubíček
 

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvekod Louček Zdeněk » čtv 12. led 2023 13:17:16

A je možné se na ně dostat ještě i teď?
Louček Zdeněk
 

PředchozíDalší

Zpět na Společnost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron