Skrýt reklamu

Dobrý den

Vše co se školy týká, přednášky, učivo a nebo tipy, kam jít studovat..

Dobrý den

Příspěvekod Návštěvník » pát 07. pro 2012 10:03:07

Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu.
Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila
jenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 4 až 6 kg za tři a půl týdne spolupráce se mnou . Já jsem hubla 3 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 73,1kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zásadu k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala. E

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Naposledy oživil Anonymous v pát 07. pro 2012 10:03:07
Návštěvník
 

Zpět na Škola

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron