Skrýt reklamu

Ahojky

Vše co se školy týká, přednášky, učivo a nebo tipy, kam jít studovat..

Ahojky

Příspěvekod Návštěvník » pát 07. pro 2012 9:24:10

Ahojky tohle je diskuse akorát pro mě jen se to tady moc nehýbá. Potřebuji zhubnout asi tak 50 kilo. Jsem s toho docela hotová. Ale pustila jsem se do hubnutí a zatím to jde docela dobře. Zatím mám dole 5 kilo. Není to moc ale jde to dolů. Jen teď moc necvičím protože jsem nastydlá. Ale jinak s jídlem se držím. Mám ze sebe docela radost.A hlavně mě to docela chytlo když kouknu na váhu a ona mi ukáže třeba jen o půl kila méně tak je to super.Jen doufám že mi to vydrží a půjde to. Mám sníženou funkci štítné žlázy takže to jde pomalu.Nejím téměř nic tučného ani sladkého. Ne že bych si nedala vůbec. Pokud mám chuť tak si to neodepírám ale dám si kousek a stačí mi to. Večeřím většinou jen bílkoviny a zeleninu. Ovoce jím jen dopoledne ke svačině a odpoledne svačím zeleninu popřípadě kousek celozrnného pečiva. Ze začátku jsem si jídlo vážila abych věděla kolik si mám čeho dát. Ale dneska už to mám v oku a váhu nepotřebuju. To cvičení trochu horší. Jezdím občas na rotopedu a chodím na procházky. Občas si jen tak zacvičím ale není toho moc tak bych asi měla přidat. Ono to s takovou váhou není tak úplně jednoduché ale snažím se a věřím tomu že to bude jen lepší. No nějak jsem se rozkecala. Budu moc ráda když se ke mně někdo přidá. Každá rada nebo nový receptík na něco dobrého budou fajn. Zatím pa Lejdy

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Naposledy oživil Anonymous v pát 07. pro 2012 9:24:10
Návštěvník
 

Zpět na Škola

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron