Skrýt reklamu

Bezdodavatele recenze

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Bezdodavatele recenze

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Ivoš » ned 02. čer 2024 9:11:04

Mně elektřina zatím běží ještě jinde, ale plyn se mi pod BezDodavatele podařilo dostat už před dvěma měsíci a jak květen vylezl, tak červen opět padl o pár korun, čímž je to pro mě furt super tarif. Už jsem o tom mluvil i v rodině a brácha z važuje, že asi taky po konci starý smlouvy přejde.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Broněk » ned 05. kvě 2024 20:16:36

Já mám od bezDodavatele teďka s v tomhle tarifu nabídku k elektřině a celkem silně to zvažuju. Je teda fakt, že jsem nikdy o ceně moc spekulovat nechtěl a dal jsem raději na jistotu, ale zas si říkám, že když se toho systému dodavatele tak drží, tak na tom asi něco bude. Minimálně za zkoušku by to mohlo stát přes léto kvůli tý ceně.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Tomáš » úte 02. dub 2024 0:33:18

Věřím, že pokud někdo kvůli elektroměru nemůže rovnou na spotový ceny, který se nyní asi vyplatí nejvíc, tak je u bezDodavatele tenhle tarif jako hodně slušný řešení jakožto fixspot nebo jak to nejlíp nazvat. Protože s tím půjde ušetřit v podobném rozsahu.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Jarda » stř 13. bře 2024 20:12:30

Na těch nízkých sazbách teďka bezdodavatele vychází nejvýhodněji. Plyn mám jinde ještě v původním fixu, ale jestli bude vývoj furt v podobnym tempu, tak to možná pak přiřadím k BD taky až to bude možný.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Jiří » úte 13. úno 2024 12:15:50

Každého volba na co přistoupí, já jsem změny nedělal a jsem furt na tarifu Naše energie na měsíc, kde jsou obzvlášť ceny pro mě na byt výhodné, ještě teď když mi snížili cenu za distribuční sazbu a plyn hold se uvidí, jaká bude zima, ale cena na leden paráda.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Štěpán » čtv 28. pro 2023 23:09:29

Já jsem si třeba ale u nich teďka cenu zafixoval, ale v podstatě se mi jinak nic nezměnilo a smlouvu mám furt volnou jenom budu mít u plynu jistou cenu a pak se mi to zas vrátí na původní měsíční tarif.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Erik » ned 22. říj 2023 22:49:22

Pro mě bylo důležitý že se nefixuju, to jsem jsem ze zásady nechtěl a další pak cena, která byla pro mojí kapsu únosná, že jsem přes léto něco ušetřil.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Tomáš Jedlička » sob 16. zář 2023 5:39:30

Od září jsem už taky u nich, končí mi smlouva a víc jsem jí kvůli ceně už nechtěl prodlužovat. Nemělo to pro mě smysl a bezDodavatele měl lepší cenu, která rozhodla jít k nim.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Dušan » stř 16. srp 2023 16:04:11

Vzhledem k tomu že průměrná roční cena je o dost nižší než mají velký firmy vyhozený ceníky, tak jsem si taky domluvil přesun k Bez Dodavatele, předpokládám totiž, že by se pak měla tak nějak v pohodě zvládnout i zima. Nebudu předbíhat, ale co jsem si tak četl, tak mě to o tom přesvědčuje.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Persi » ned 13. srp 2023 3:29:21

Sorry, že jsem nereagoval dřív, měl jsem trochu jiný starosti, ale mezi tím jsem si stihl zařídit i tu změnu dodavatele a podařilo se to, takže od srpna jsem už u bezDodavatele.

Nahoru

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron