Skrýt reklamu

Bezdodavatele recenze

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Bezdodavatele recenze

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Olda » stř 18. led 2023 17:34:45

Co já vím tak ne, musel byste mít jedině chytrý měřák, který proto akceptují, ale to asi většina domácností nemá, jen ti co si pořídili FVE. Zkuste kontaktovat BezDodavatele a poptat se u nich ,co by se proto všechno dalo dělat. Buď vás odkážou jinam a nebo poradí, s čímž jsem u nich nikdy problém neměl, aby neřekli co a jak.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Louček Zdeněk » čtv 12. led 2023 13:17:16

A je možné se na ně dostat ještě i teď?

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Honza Kubíček » pát 06. led 2023 17:03:35

My jsme teďka k Bezdodavatele.cz narychlo před vánoci přebíhali, abychom ještě stihli spotové ceny, jak je teďka zařízli pro normální domácnosti. Jako klidně jsem si mohl počkat po novym roce, ale musel bych si zaplatit průběhový měření a na to jim kašlu, když stejnak jednou dojdu na řadu s výměnou. Šlo to u BD online, tak to bylo rychle zařízený.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Pavel » sob 10. pro 2022 19:27:33

Tak moje vyúčtování za minulý měsíc dělalo rovných 90 korun na přeplatku, což je furt dobrý, ale za listopad už se obávám jak to sleduju, tak bude opak. Ale našetřeno na to taky mám.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Martin Z. » sob 05. lis 2022 21:13:27

Pokud je někdo zarputile proti tomu, tak mu to i s čísly v ruce nevysvětlíte. Trefil jste hold dobrou dobu a stihl i něco u nich vydělat. Já jsem zvědavý co nám v příštím týdnu zas přistane, myslím si, že to bude jeden z posledních měsíců ,kdy to za něco bude stát vzhledem k tomu počasí.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Albert » sob 22. říj 2022 3:05:52

Nás teďka bezDodavatele fakturoval třetí měsíc a paráda, máme to doma zautomatizovaný, takže jsme v podstatě ze sítě vzali úplný minimum a většinu zajistila el. z FVE. Takže ať mi nikdo netvrdí, že se FVE nevyplatí. Stačili mi na to tři měsíce, abych na to přišel.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Martin Z. » pát 23. zář 2022 2:21:30

To jsem si myslel už o srpnu, že to nebude tak optimistický a ve výsledku přišlo za srpen zatím nejlepší vyúčtování, kdy jsem měl u bezDodavatele přeplatek přes 8 tisíc korun, takže paráda.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Pepa » pon 29. srp 2022 11:57:49

Mám to taky tak a i když už teďka asi postupně budou klesat přebytky, tak na zimu se mi už z větší části u bezDodavatele podařilo prodejem vydělat.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Martin Z. » pát 05. srp 2022 21:13:30

Mně jednak vrací zálohu, co mám nastavenou a na vrh ještě peníze co jsem jim prodal.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Tomáš » úte 19. črc 2022 11:41:58

Jo, chápete to dobře, když budu mluvit teďka konkrétně o letních měsících, kdy hodně prodávám přebytky, tak mě každy měsíc z toho rovnou pošlou i přeplatek na účet. Tak jsem to myslel, že nic u sebe nedrží.

Nahoru

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.