Skrýt reklamu

Bezdodavatele recenze

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Bezdodavatele recenze

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Jiří » úte 13. úno 2024 12:15:50

Každého volba na co přistoupí, já jsem změny nedělal a jsem furt na tarifu Naše energie na měsíc, kde jsou obzvlášť ceny pro mě na byt výhodné, ještě teď když mi snížili cenu za distribuční sazbu a plyn hold se uvidí, jaká bude zima, ale cena na leden paráda.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Štěpán » čtv 28. pro 2023 23:09:29

Já jsem si třeba ale u nich teďka cenu zafixoval, ale v podstatě se mi jinak nic nezměnilo a smlouvu mám furt volnou jenom budu mít u plynu jistou cenu a pak se mi to zas vrátí na původní měsíční tarif.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Erik » ned 22. říj 2023 22:49:22

Pro mě bylo důležitý že se nefixuju, to jsem jsem ze zásady nechtěl a další pak cena, která byla pro mojí kapsu únosná, že jsem přes léto něco ušetřil.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Tomáš Jedlička » sob 16. zář 2023 5:39:30

Od září jsem už taky u nich, končí mi smlouva a víc jsem jí kvůli ceně už nechtěl prodlužovat. Nemělo to pro mě smysl a bezDodavatele měl lepší cenu, která rozhodla jít k nim.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Dušan » stř 16. srp 2023 16:04:11

Vzhledem k tomu že průměrná roční cena je o dost nižší než mají velký firmy vyhozený ceníky, tak jsem si taky domluvil přesun k Bez Dodavatele, předpokládám totiž, že by se pak měla tak nějak v pohodě zvládnout i zima. Nebudu předbíhat, ale co jsem si tak četl, tak mě to o tom přesvědčuje.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Persi » ned 13. srp 2023 3:29:21

Sorry, že jsem nereagoval dřív, měl jsem trochu jiný starosti, ale mezi tím jsem si stihl zařídit i tu změnu dodavatele a podařilo se to, takže od srpna jsem už u bezDodavatele.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Lukáš » sob 24. čer 2023 4:32:45

Mluvil jsem s člověk od BezDodavatele, nemají ten tarif zatím dlouho, ale vychází teďka určitě mnohem líp než se někde dlouhodobě vázat. Já tomu dávám taky šanci, víc jak strop stejnak nezaplatím a po jeho skončení kdo ví, co bude dál, to je ještě brzo řešit.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Richard Večerek » sob 22. dub 2023 8:59:17

Persi, na tento tarif také přestupujeme s elektřinou, díval jsem se u Bezdodavatele na ty jejich grafy, co mají na stránkách a tam je dobře vidět, kolik byla cena v únoru a kolik je i teď a obojí o dost pod vládním stropem. Takže pro mě to rozhodně smysl má i kdyby mi to ušetřilo jen pár stovek, furt to jsou pro mě potřebný peníze.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Pepa » čtv 16. bře 2023 11:33:37

Ceny aktuálně padají, u tohoto tarifu se stanovují ceny na každý měsíc zvlášť, tak se to na tom jistě podepíše v pozitivním slova smyslu. Asi bych řekl, že je to teď lepší i než letitý fixace. Ale to je věc názoru.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Persi » pát 10. bře 2023 19:08:09

Zajímal by mě váš názor na ten tarif, myslíte, že je aktuálně šance s ním něco ušetřit oproti jiným dlouhodobým fixním tarifům?

Nahoru

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron