Skrýt reklamu

Jakou barvou vymalovat?

Zajímavé informace z oblasti bydlení i Vaší zahrady. Jaký koupit nábytek nebo sekačku?

Jakou barvou vymalovat?

Příspěvekod rikamrikam » ned 25. zář 2011 18:11:27

Chtěla bych vymalovat kuchyň a jídelnu,ale pořád se nemůžu rozhodnout jakou barvu a ještě chci do jídelny nový koberec,ale taky si nevím rady s barvou:

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


rikamrikam
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát 23. zář 2011 21:56:01

Re: Jakou barvou vymalovat?

Příspěvekod rikamrikam » ned 25. zář 2011 18:11:37

Místnost vypadá, že by jí vůbec neublížilo víc světla a tudíž klidně čistá bílá (navíc vyjde možná i levněji a líp se s ní pracuje bez šmouh, kdybyste to dělali svépomocí). Stran koberce asi neporadím, ale bílé stěny by vám i rozšířily možnost výběru. Snesla bych tam i něco do stylu rohož/kokosák nebo vzhled typu barevného "hadráku", k těm proutěným židlím by to mohlo jít. (Ale opravdový hadrák ne, změkne a opravdu zhadrovatí... máme ho v předsíni). Rozhodně ne světlou jednobarevnou "chlupatinu" - v jídelně získá flek dřív, než se nadějete.
rikamrikam
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát 23. zář 2011 21:56:01

Re: Jakou barvou vymalovat?

Příspěvekod rikamrikam » ned 25. zář 2011 18:11:48

Koberec by se mi tam líbil jednobarevnej, hodně světlej - krémovej. Pokud to je teda reálný a nestolujou tam malý děti...
rikamrikam
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát 23. zář 2011 21:56:01

Re: Jakou barvou vymalovat?

Příspěvekod rikamrikam » ned 25. zář 2011 18:12:13

gryllus
...Já uznávám, že světlej koberec pod stolem nebude z nejpraktičtějších, ale já bych ho tam osobně i přes to dala.
Kafe bryndám taky, ale většinou na vlastní prsa
rikamrikam
 
Příspěvky: 191
Registrován: pát 23. zář 2011 21:56:01


Zpět na Bydlení, domácnost a zahrada

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron