Skrýt reklamu

Problém se zvukem u HD kamery

Trápí Vás cokoliv ohledně elektroniky? Máte problém, nevíte si rady s nastavením, pak jste zde správně.

Problém se zvukem u HD kamery

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:31:01

Zdravim. Mám menší problém se zvukem z kamery. Jakmile video přetáhnu do počítače a spustím v přehrávači nebo v střihovém programu, začne se v audio stopě krom nahraného zvuku ještě přehrávat jakési pípání. Zní to jako morseova abeceda podobně. Nevím jak to blíže popsat. Přehrávání v kameře je v pořádku. V počítači s tím pípáním. Nevíte někdo čím to?

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Problém se zvukem u HD kamery

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:31:15

No není to úplně obvyklý jev aby se to dalo takhle od boku říct o co jde.
Co je to za kameru? Jaké programy jsou používány pro střih a přehrávání?
Dal by se získat nějaký kousek záznamu z této kamery, že bych to eventuálně zkusil na mém počítači?
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Problém se zvukem u HD kamery

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:31:31

Tady posílám mp3 záznam z kamery. Vytáhl jsem zvuk z toho videal. Jak to zní. Poslechněte si to jestli nevíte o co se jedná.
Kód: Vybrat vše
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.
Možná bude ale problém v počítači. Protože jakmile to video zkopíruju do počítače, automaticky se zvuk takhle pokazí. Mám novou HD kameru od Samsungu
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Problém se zvukem u HD kamery

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:31:47

Hledal jsem na internetu a někteří uživatelé modelu Samsung HMX-H300 (nevím co máte vy) vypozorovali že mají v záznamu zvuk motorku ovládajího ostření. Popisují ten zvuk jako kdyby byli v pozadí slyšet cvrčci, čili je to něco podobného jako máte v záznamu vy.
Předpokládám že záznam z kamery kopírujete jako data, v podstatě z disku nebo flash paměti na disk, tedy možnost že by ten zvuk vznikl při tomto procesu můžeme úplně vyloučit.
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Problém se zvukem u HD kamery

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:31:59

To bude asi tím motorkem teda. Nevíte jestli se to dá napravit? Nekdy to je celkem nepříjemný. Pokud to nepůjde spravit, tak budu nejspíě uvažovat o koupi nové kamery.
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron