Skrýt reklamu

Krabičková dieta recenze a zkušenosti

Informace k dietě, hubnutí, štíhlé postavě.

Re: Krabičková dieta recenze a zkušenosti

Příspěvekod Karla » ned 05. kvě 2024 20:13:57

Já věřím, že strava má velký podíl na celkovém zdraví, jen hodně lidí si to neuvědomuje.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Karla
 

Re: Krabičková dieta recenze a zkušenosti

Příspěvekod Dana » pon 20. kvě 2024 20:07:20

Strava má zásadní vliv na zdraví člověka a nepodceňovala bych to ani u diety. Zdravé stravování má program pro zdraví, který je na zdravé trávení a celkového zdraví fajn, objednávám ho mojí mámě, která je po operaci a než tam každý den jezdit a vyvařovat, tak jsem objednala krabičky a řekla bych, že mámě chutnají, nestěžovala si na žádné jídlo, já od nich mám vyzkoušený program fit plus a protein plus, beru střídavě.
Dana
 

Re: Krabičková dieta recenze a zkušenosti

Příspěvekod Jitka » ned 16. čer 2024 19:05:34

To bych taky potřebovala skrz zdraví a napravení chodu organismu a i nějaké to kilo sundat, nebránila bych se tomu. :)
Jitka
 

Re: Krabičková dieta recenze a zkušenosti

Příspěvekod Konopásková Kája » čtv 20. čer 2024 8:08:12

Není nic jednoduššího než objednat a vyzkoušet :-) Já beru krabičky od Zdravého stravování opakovaně několik měsíců a vyhovuje mi jak to mají sestavené a s doručením do práce.
Konopásková Kája
 

Re: Krabičková dieta recenze a zkušenosti

Příspěvekod Verča » čtv 04. črc 2024 8:06:28

Souhlasím, krabičky od Zdravého stravování stojí za vyzkoušení, já u nich objednávám už rok a půl a neměnila bych.
Verča
 

Re: Krabičková dieta recenze a zkušenosti

Příspěvekod Křepelka » sob 13. črc 2024 20:06:14

Já si je chystám sama, ušetřím a hubnu.
Křepelka
 

Re: Krabičková dieta recenze a zkušenosti

Příspěvekod Klaudie N. » stř 17. črc 2024 16:27:26

Chystala jsem si je taky, asi měsíc, ale toho času stráveného přípravou, no vůbec mi to nestálo za to. Přišlo mi, že nic jiného nedělám jen nakupuji, vařím a počítám kolik čeho, aby to bylo správně. Po měsíci jsem si řekla, že takto fakt ne, že nemám čas na cvičení, které jsem měla v plánu atd. Na internetu jsem koukala na krabičkové diety s dovozem až domů a po pročtení všeho co mi internet nabídl jsem vybrala Zdravé stravování, příznivá byla cena a doručují až domů. Byla jsem zvědavá na stravovací program Keto, tak jsem si jej objednala na měsíc a můžu říct, že jsem byla s jídlem spokojená, pak jsem vyzkoušela stravovací program Fit+ a taky fajn, na dietě jsem 4 měsíce a jsem na vytouženém čísle na váze.
Klaudie N.
 

Předchozí

Zpět na Dieta a hubnutí - zdavý životní styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron