Skrýt reklamu

Multifokální brýle z Grandoptical

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Stanislava » čtv 15. úno 2024 8:48:08

Kolik asi takový multifokální brýle stojí v optice? Přemýšlím nad nimi už nějakou dobu, ale nemůžu se k tomu nějak dokopat.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Stanislava
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Pavlina » čtv 15. úno 2024 18:08:38

[quote="Stanislava"]Kolik asi takový multifokální brýle stojí v optice? Přemýšlím nad nimi už nějakou dobu, ale nemůžu se k tomu nějak dokopat.[/quote]
Hele myslím, že nejlevnější pořídíš kolem asi 5000,-, záleží na kvalitě skla i druhu. Já jsem v Grandopticalu platila 8500,- ale to jsem si vybrala nějaký lepší obroučky, prostě když se mi něco líbí, tak to chci:-) Jinak mívají fajn slevy i na multifokální skla, takže určitě by se dalo i levněji.
Pavlina
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Stanislava » stř 21. úno 2024 12:32:02

@Pavlina Tak to není tak špatný, já jsem čekala, že to bude i víc. Tak si budu muset po výplatě někam zajít.
Stanislava
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Hančik » čtv 22. úno 2024 17:27:39

Stanislavo, jestli máš grandoptical poblíž, tak si tam zajeď, momentálně frčí akce na multifokální, to by se ti mohlo hodit.. Kamarádka tam byla akorát nakupovat multi a dostala dobrou slevu.
Hančik
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Stanislava » stř 06. bře 2024 17:27:53

@Hančik Tak děkuji moc, zkusím tam zajít. Jednu pobočku mám kousek od práce, jednou jsem tam byla s mámou pro čočky. Půjdu se tam podívat možná i tenhle týden, co mají za obroučky. Snad ta akce na ty multi bude trvat ještě dva týdny, abych to stihla.
Stanislava
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Hančik » pon 11. bře 2024 14:33:09

Hele když nestihneš, myslím si, že brzo bude další. Ty akce u nich bývají i několikrát do roka, takže bych byla v klidu
Hančik
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Stanislava » úte 02. dub 2024 0:33:28

Tak nakonec jsem stihla, hned po výplatě jsem tam šla a brýle jsem si pořídila. Obroučky se mi líbily úplně jednoduchý, takže ty brýle nebyly nakonec ani drahý po ty slevě. Za pár dnů by měly být hotový, tak snad si na ně brzo zvyknu.


Naposledy oživil Anonymous v úte 02. dub 2024 0:33:28
Stanislava
 

Předchozí

Zpět na Vše ostatní sem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron