Skrýt reklamu

Multifokální brýle z Grandoptical

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Tinka » pát 30. čer 2023 15:23:20

Jo to je super, že když ti nesednou, tak to nějak udělají. Já jsem naštěstí takový problém neměla a za pár dnů jsem si zvykla.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Tinka
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Iveta 87 » úte 18. črc 2023 1:25:33

Jo naštěstí je to teď dobrý. Hlavně jsem ráda že jsem si je pořídila a nemusím hledat ty mé všechny brýle.
Iveta 87
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Věra » čtv 27. črc 2023 9:19:21

Minulý měsíc měli dobrou akci na skla. Měnila jsem je na mých. Obroučky jsem chtěla stejný, protože je mám moc ráda, tak jenom skla.
Věra
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Iveta 87 » pát 18. srp 2023 18:48:02

[quote="Věra"]Minulý měsíc měli dobrou akci na skla. Měnila jsem je na mých. Obroučky jsem chtěla stejný, protože je mám moc ráda, tak jenom skla.[/quote]
Jo vím, manžel si tam byl měnit skla. Ale jenom na dioptrických protože on multi nechce, teda zatím. A já jsem si teda taky už několikrát nechávala původní obroučky:-)
Iveta 87
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Pavlina » stř 13. zář 2023 15:26:07

Já jsem kupovala teďka v GrandOpticalu a jsem moc spokojená. Mám tolik brýlí, že se mi stávalo, že jsem je nemohla najít. Takhle je to skvělé, že to mám v jednom. Je pravda, že si ještě zvykám, někdy koukám do špatného úhlu, ale dá se. Myslím, že za pár dnů budu v pohodě.
Pavlina
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Iveta 87 » úte 10. říj 2023 1:34:55

Taky jsem brýle stále někde zapomínala. A neboj, někdo si zvyká dýl, někdo pár dnů. A teda brýle nosím téměř rok a ani jednou jsem s nimi neměla problém.
Iveta 87
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Pavlina » pon 13. lis 2023 23:16:35

@Iveta 87 Nakonec v pohodě, mně to zvykání asi déle trvalo, ale už nemám problém. Hlavně že jsem si nakonec zvykla, moc jsem ty brýle chtěla, tak jsem ráda.
Pavlina
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Hančik » stř 03. led 2024 5:30:33

Já si chci taky po novém roce koupit multifokální. Na Vánoce jsem si přála poukázku do Grandopticalu, tak snad mi ji Ježíšek přinese. Nosím brýle na dálku i na blízko a věčně mám problém s hledáním, takže jednou nemůžu najít ty na dálku a poté zase na blízko. No věřím, že když budou jenom jedny brýle, tak je vždy najdu na jednom místě.
Hančik
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Dana » čtv 11. led 2024 12:54:46

@Hančik Tak to je praktický dárek. Hele koukni teď, mají nějakou akci, tak možná něco zajímavého najdeš a taky myslím, že je i sleva na dioptrické, tak možná i na multi.
Dana
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Hančik » stř 17. led 2024 19:45:58

@Dana Děkuji, minulý týden jsem si je byla objednat, tak se vyplatilo. Asi příští týden budou hotové.
Hančik
 

PředchozíDalší

Zpět na Vše ostatní sem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron