Skrýt reklamu

redakce@pravo.cz

Vše okolo práva. Vaše rady, tipy a zkušenosti. Vzory smluv a jiné.

redakce@pravo.cz

Příspěvekod Návštěvník » sob 03. čer 2017 20:51:25

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Re: redakce@pravo.cz

Příspěvekod odkopek@seznam.cz » pát 01. pro 2023 21:23:34

[quote="Návštěvník"]redakce@pravo.cz[/quote]
Dobrý večer.V sobotním právu ze dne 18.11.2023 vyšel článek o protestu proti úložišti. Omlouvám se, ale informovat občany České republiky článkem o protestu proti úložišti radioaktivního odpadu pouhými třemi, ano třemi větami, mi přijde nedůstojné lidem z dané lokality a jejich úsilí, aby pro ně, jejich rodiny, a generace budoucí zůstala příroda ve stejném stavu jako po staletí. A ne přetvořená dle odhadu pěti Cheopsovými pyramidami vyrubané horniny pro budoucí úložiště.Tato lokalita má přibližně cca 20tisíc obyvatel, které úložiště zasáhne na ne stovky, ale tisíce let, protože dle návrhu bude odpad zalit betonem. S uranem, jako takovým máme bohaté zkušenosti, neboť v bezprostředním okolí se uranová ruda těžila. Můj tchán byl 13let na žíle, jestli víte, co to je. Také zemřel na rakovinu kůže. Máme zde radioaktivní vodu, u nových staveb se musí dělat protiradonová opatření. Jsem pravidelným čtenářem Vašeho periodika, o to víc mě mrzí, že jste uvedené problematice věnovali tak málo prostoru ve Vašem deníku. Myslím, že kdyby se někteří redaktoři Vašeho deníku rozjeli k nám, určitě by našli dost lidí, kteří o této problematice ví víc, než já,jako řadový občan, a poskytli by Vám hodnotné informace pro Váš deník, když naši volení zástupci hodili svoje občany lidově řečeno přes palubu. Přeji hezký večer a omlouvám se, ale musel jsem na toto reagovat. Vrána Josef, Maňovice, okr. Klatovy.


Naposledy oživil Anonymous v pát 01. pro 2023 21:23:34
odkopek@seznam.cz
 


Zpět na Právní poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron