Skrýt reklamu

nebankovní půjčky recenze

Vše ohledně financí. Půjčky, úvěry, nabídky, poptávky a další.

nebankovní půjčky recenze

Příspěvekod Návštěvník » pát 22. úno 2019 8:50:24

nebankovní půjčky recenze

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Re: nebankovní půjčky recenze

Příspěvekod Rostislav » sob 28. kvě 2022 0:03:42

Je to východisko, ale chce to být opatrný a nevzít jen tak něco, protože je to furt závazek. Já jsem hlavně koukal potom, aby to byl ověřený poskytovatel a podmínky mě úplně nesedřely z kůže. Žádal jsem u Acemy online, ale bylo dobrý, že pak to s nimi šlo řešit i osobně přes jejich poradce, takže jsem si třeba vyjasnil i to, co mi nebylo úplně jasný.
Rostislav
 

Re: nebankovní půjčky recenze

Příspěvekod Fanda » úte 11. říj 2022 18:40:01

Zvažuju u Acemy půjčku, protože potřebuju peníze na exekuci, abych o nic nepřišel a soudě podle toho, co jsem si u nich přečetl, tak mě staví do mnohem lepší pozice než banka, kde se o ničem z toho bavit se mnou nebudou, že bych potřeboval několik tisíc na třeba 3 roky.
Fanda
 

Re: nebankovní půjčky recenze

Příspěvekod Magda » ned 07. kvě 2023 12:40:18

Mám od Acemy půjčeno se splátkou na 10 let. Utíká to pomalu, když to vidím, ale při mý finanční situaci to pro mě bylo v podstatě asi jediný dostupný řešení, kde na to mají podmínky mi půjčit. Jinak nevím no, asi bych to musela řešit daleko horší cestou, což bych fakt moc nechtěla.
Magda
 

Re: nebankovní půjčky recenze

Příspěvekod Václav » stř 18. říj 2023 14:52:03

Já jsem se chtěl vyhnout hlavně nějaký lichvě a to v tomhle určitě nevidím, když to tu mají posvěcený i ČNB. Je to pro mě určitý znak jistoty u Acemy, že ta půjčka tu proběhne v cajku.
Václav
 

Re: nebankovní půjčky recenze

Příspěvekod Kryštof » čtv 09. lis 2023 18:28:22

Nevěřím tomu, že by byli v tomhle nějaký fušeři, když mají za sebou už tak dlouhou praxi v týhle oblasti a svoje jména s nimi propojili i slavní. To mi prostě taky dává trochu větší naději, že to bude ok. Za mě Acema zatím gut.
Kryštof
 

Re: nebankovní půjčky recenze

Příspěvekod Šperlín » stř 03. led 2024 5:30:14

Nikdy dřív jsem si půjčku nebral a tahle byla má první a do firmy. Máme s Acemou smlouvu, dokázali nám půjčit potřebný obnos a za slušných podmínek a to bylo něco, co jsme potřebovali.


Naposledy oživil Anonymous v stř 03. led 2024 5:30:14
Šperlín
 


Zpět na Finance

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron