Skrýt reklamu

Multifokální brýle z Grandoptical

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Zdenušik » sob 10. pro 2022 19:27:37

Multifokální z Grandopticalu jsem taky měla, když jsem žila v Praze, ale teď jsem kupovala nové u nás ve městě, tady bohužel blízko žádnou pobočku nemáme. Jinak bych jistě šla tam, protože i výběr obroučků je u nich lepší jak tady.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Zdenušik
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Tinka » stř 28. pro 2022 20:11:14

@Zdenušik To je pravda vybrat se dá dobře a hlavně jsem kupovala levnější obroučky a jsem s nimi spokojená.
Tinka
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Zdenušik » úte 17. led 2023 5:38:00

@Tinka Tak že je něco levnější, neznamená, že je nižší kvality, taky jsem měla ty multi levnější a vydržely mi dlouho. Přece jen některý ty ceny byly vyšší, takže jsem tolik za brýle nechtěla dát. Ale zase výhoda, že těch akcí měli hodně, takže se dalo dobře vybrat i se zlevněného sortimentu.
Zdenušik
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Simimi » stř 01. úno 2023 12:04:45

Grandoptical mám ráda. Nosím dioptrické brýle už několik let a zatím jsem tam byla s nákupem spokojená. Minulé léto jsem si u nich pořídila i sluneční dioptrické brýle. Multifokální bych taky někdy chtěla. A ty multi nosíš teď pořád, nebo ti je někdy lépe, že je vyměníš za klasické?
Simimi
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Tinka » čtv 16. úno 2023 16:43:06

@Simimi Hele docela rychle jsem si na ně zvykla, takže je nosím furt. Ale je to super, že to mám v jednom. Ty moje staré dioptrické mám jenom jako náhradu, kdyby se něco stalo.
Tinka
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Simimi » stř 22. úno 2023 18:35:14

@Tinka Tak to máš dobrý. To si teda pohlídám, když bude nějaká akce a zajedu tam. Budu ráda, když se mi podaří něco ušetřit, přece jenom ty brýle něco stojí. Ale taky jsem si říkala, že je asi lepší si staré dioptrické brýle schovat pro případ, abych měla náhradu, kdybych ty multi ztratila, nebo se mi poničily.
Simimi
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Tinka » stř 08. bře 2023 11:43:38

Tak je pravda, že to není nejlevnější záležitost, ale nekupuješ to na měsíc, ale na několik let, takže bych na tom určitě nešetřila. Já vždy říkám, že střední cesta je nej.
Tinka
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Anežka N » sob 25. bře 2023 7:58:18

@Simimi Hele myslím, že i teď mají nějakou akci na multi skla, viděla jsem to na jejich stránce, no nevím do kdy, tak koukni možná by se ti to hodilo.
Anežka N
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Simimi » stř 19. dub 2023 10:17:46

@Anežka N Tak to jsem nestihla, ale i tak díky. Teď je taky dobrá akce, tak možná pošlu i manžela, jestli si nechce koupit nový brýle. Ten už taky nosí jedny několik let. Já si ještě teda počkám.
Simimi
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Iveta 87 » úte 16. kvě 2023 13:50:08

Mně se podařilo na podzim koupit multi v Grandu. Ale nějak mi na začátku nesedly, tak jsem je byla měnit po pár dnech. Opravili mi to nějak a od pak byly super. Nosím je každý den a zvykla jsem si taky rychle.
Iveta 87
 

PředchozíDalší

Zpět na Vše ostatní sem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron