Skrýt reklamu

Pamětní mince - solidní obchod

Jaké máte zájmy, koníčky? Co by jste doporučili ostatním pro volný čas?

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvekod Fára » pát 26. srp 2022 11:21:16

Jonáši, záleží co si objednáte, pokud půjde čistě o minci, tak vám přijde jen ta, ale když si beru minci z kolekce tak mi pak co měsíc posílají další. A podle mě tohle třeba lidi nečtou a pak se diví, že jim přichází další mince, když je to kolekce. Chce si číst, co objednáváte, co mám zkušenosti, tak nic mimo neposílají jen to z objednávky.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Fára
 

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvekod Mates » čtv 22. zář 2022 11:29:29

Já jsem taky lenoch cokoliv číst, kouknu jestli se mi mince líbí a objednám, ale zas hnedka z popisku vím, jestli je to čistě mince nebo je z kolekce, proto víc nečtu.
Mates
 

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvekod Helena » čtv 29. zář 2022 14:19:23

Já jsem dělala u Národní pokladnice objednávku jednou, na loňský Vánoce jsem tam pořizovala dárek pro manžela a jeho tátu, je to jejich společný koníček a prostě tohle pro mě bylo nejsnazší kde uspět. Během roku tam pak sami pořídili několik dalších mincí a fakt paráda, ceny za ty kousky jsou slušné.
Helena
 

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvekod T.M. » pon 07. lis 2022 16:38:47

Tak ono vždycky záleží z čeho ta mince je a jakou má limitaci. Čím míň tím je to lepší. Většinou tam dávám kolem dvou tisíc za mince a to mi přijde ok, ale jak říkám záleží na okolnostech.
T.M.
 

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvekod Eli » pát 25. lis 2022 12:58:28

Musím říct, že letos když jsem viděla první vánoční kousky, že jsem si říkala, že snad asi nic tentokrát nepořídím, protože toho tam měli celkem dost s náboženskou tematikou, ale pak jsem tam objevila minci ve tvaru vločky, která je v omezeném počtu a tý jsem teda neodolala a skončila v košíku. To si myslím, že bude pěkný dáreček.
Eli
 

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvekod T.M. » pon 12. pro 2022 11:57:36

Omg a co byste chtěla, když jsou Vánoce křesťanské svátky, aby tam byly mince s rákosníčkem? Asi je jasný, že se tomu teďka budou více věnovat. Podle mě kdy jinde tyhle mince pořizovat než teď. Zbytek roku tam zas budete mít víc historické tematiky apod. Nikdo vás nenutí to objednávat, a pak jak sama vidíte, stejnak jste tam našla i něco mimo to, takže myslí i na neznabohy, tak si nestěžujte.
T.M.
 

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvekod Pepek » úte 17. led 2023 5:37:55

Je fakt, že loni tam měli i spoustu jiné tematiky, ale ani ten letošní výběr mi nepřišel špatný. Já si svou objednávku odbyl a přidal novou minci z pokladnice do sbírky.
Pepek
 

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvekod Alois » pon 13. bře 2023 2:26:59

A přidal jste si někdo do sbírky medaili s generálem? Jsem koukal že bych si jí objednal a už jdu s křížkem po funusu. Už jí mají vyprodanou, ale hold není divu, když to byla limitka o pár kusech. Tak snad s ním udělají ještě nějakou ražbu. Ta medaile se mi vcelku zamlouvala, ale hold ji oželím.
Alois
 

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvekod Kárl » pát 19. kvě 2023 12:02:18

No hnedka ta první co měli, už je fuč, ale tý ani nebylo moc ražeb, takže se dalo čekat, že se po ní jen zapráší. Co teďka z posledně vím, když jsem tam byl, tak mají medaili s generálem, ale je teda v kolekci, takže to je jediný ale no. Jinak vypadá podobně a je teda zušlechtěná ryzím zlatem.
Kárl
 

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvekod Alois » čtv 25. kvě 2023 16:10:52

No a případně nějakou kolekci už od nich někdo máte, že byste mi řekl zkušenosti?
Alois
 

PředchozíDalší

Zpět na Volný čas a sport

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron