Skrýt reklamu

Nebankovní půjčka od Acema

Vše ohledně financí. Půjčky, úvěry, nabídky, poptávky a další.

Nebankovní půjčka od Acema

Příspěvekod Lukáš Čížek » stř 16. lis 2022 14:50:45

Po dvou návštěvách bank už to vzdávám a hledám jiné řešení, nemám na to kapacitu, abych šel do další pobočky a opět si vyslechl to samé, takže po rychlém průletu internetem jsem našel několik možností kde by snad měly projít moje nešvary a přesto mi půjčit. Klíčový je to, že nechci aby ode mě zjišťovali na co to chci, co jim je do toho, takže zjišťuju, jak jste to měli u společnosti Acema a případně jak na tom byli s půjčkou. Díky L.Č.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Lukáš Čížek
 

Re: Nebankovní půjčka od Acema

Příspěvekod Dominik » čtv 24. lis 2022 12:53:22

Už si to úplně nepamatuju, jestli to ode mě zjišťovali nebo ne, myslím si, že ne. Ale mají tu půjčku na cokoliv pokud vám jde o tohle, tak to asi ani nemusíte řešit. Já jsem s tím třeba vyplácel bráchu a bylo to u Acemy úplně v pohodě.
Dominik
 

Re: Nebankovní půjčka od Acema

Příspěvekod Richard » stř 30. lis 2022 13:20:35

Já myslím, že jim je to úplně buřt, na co to chcete, hlavně když budete mít z čeho splácet a budete mít čím ručit, to si myslím, že je pro ně hlavní. Na co peníze použijete, už je vaší věcí, jestli za ně chcete stavět barák nebo kupovat slona. Mně půjčili a dal jsem to navíc věcí, co jsem potřeboval uhradit.
Richard
 

Re: Nebankovní půjčka od Acema

Příspěvekod Timmy » čtv 08. pro 2022 12:48:18

To je dobrý, souhlas, tady je podstatný, že budete mít čím ručit, jinak se u nich s půjčkou můžete rovnou rozloučit. Ještě by teda snad mělo jít, že se za vás někdo zaručí, ale to úplně nevím jak funguje. V tomhle jsem si vystačil sám a oni ke mně tak i přistupovali. Jednají individuálně a to si myslím, že je taky plus.
Timmy
 

Re: Nebankovní půjčka od Acema

Příspěvekod Zuza » stř 28. pro 2022 20:12:18

Já na tom byla v poho, brala jsem od nich už půjčku 2x do salónu a vždycky se s nimi individuálně domluvila, abych to všechno zvládla splácet.
Zuza
 

Re: Nebankovní půjčka od Acema

Příspěvekod Marv » pon 16. led 2023 0:03:43

Timmy, řekl bych že je to podobný jak v bance, když chce, dám příklad syn hypotéku a rodiče se mu zaručí třeba jejich barákem, aby jí dostal. Známí to tak mají. Tak tady bych to viděl podobně, že to bude fungovat. Další plus navíc, pro někoho, když chce půjčku a nemá vlastní nemovitost k ručení.
Marv
 

Re: Nebankovní půjčka od Acema

Příspěvekod Michal » úte 24. led 2023 17:34:26

Klasickou malou půjčku bych s nimi asi neřešil, kvůli tomu bych do zástavy barák nechtěl dávat, ale třeba při půjčce od nějakých půl milionu mi to už u nich smysl dává, protože se pak dá dojednat i za nějaký poplatek lepší úrok.
Michal
 

Re: Nebankovní půjčka od Acema

Příspěvekod Timmy » čtv 02. úno 2023 14:04:04

Jenže ono na to budete nahlížet trochu jinak, když vám nebudou jinde chtít půjčit i třeba těch 200tis, který se někomu můžou zdát jako pár peněz. Dneska se hodně kouká na to, jakou má člověk bankovní historii a stačí jeden vroubek a s klasickou půjčkou se můžete rozloučit. Acema je v tomhle o dost shovívavější i když je za to třeba něco přisypat, ale s tím je třeba počítat, když za nimi nejdete s čistým trikem.
Timmy
 

Re: Nebankovní půjčka od Acema

Příspěvekod Michal » čtv 09. úno 2023 13:36:19

Toť otázka, ale jak říkám, já bych to řešil až od vyšší částky, protože mi to tak dává smysl. A neříkám to jen tak, viděl jsem to u známého, co to s nimi právě řešil a bavili jsme se o tom. Ten si bral mega a má to u nich tuším 10let s nějakým tím lepším úrokem a v pohodě prý dává, zatím no.. to tvrdí on.
Michal
 

Re: Nebankovní půjčka od Acema

Příspěvekod Bawor703 » čtv 23. úno 2023 9:33:43

Heleďte je pravda, že Acema nenahlíží do registru? Vždycky jsem si spíš půjčoval menší částky a všude to strašně hrotili. Teď jsem v situaci, kdy potřebuju větší částku jenže kvůli tý jedný menší mám ještě záznam, takže se mi to teď trochu zkomplikovalo.
Bawor703
 

Další

Zpět na Finance

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron