Skrýt reklamu

Multifokální brýle z Grandoptical

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Tinka » čtv 15. zář 2022 15:37:28

Ahoj. Máte někdo zkušenosti s multifokálními brýlemi z Grandoptical a nebo všeobecně. Jak dlouho jste si zvykali. Chtěla bych si je pořídit v akci, co někdy bývá a celkem by se mi to i vyplatilo. A hlavně mě nebaví stále hledat brýle a takhle bych to měla vše v jednom.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Tinka
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Petra » čtv 22. zář 2022 15:15:02

Mám kupované tenhle rok u nich taky v akci. Taky jsem nad nimi dlouho váhala a nakonec jsem si je pořídila. Ale zvykla jsem si celkem rychle. Prostě se jenom třeba naučit přes kterou tu část se dívat :-) A teda je fajn, že máš jenom jedny brýle. Já jsem si nechala ještě i ty starý na začátek, kdybych si nějak pomaleji zvykala, ale nebylo třeba.
Petra
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Tinka » pon 03. říj 2022 16:02:49

Děkuji, já jsem si je nakonec koupila. Teď akorát mají akci na multifokální skla, tak jsem nečekala. Ještě jsem je nezkoušela, ale už je začnu pomalu nosit. Snad si zvyknu.
Tinka
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Nella33 » čtv 06. říj 2022 19:09:07

My všichni u nás doma máme multifokální brýle. Ale jedině přítel kupoval v Grandoptical. Já mám z nějaký menší optiky a moji rodiče ti nevím, kde kupovali. My máme u nás ve městě jenom malýho optika a přítel ten dělá v Praze, takže on si tam kdykoliv zajede. Pracuje v nákupáku a tam má pobočku hned po ruce. Já mám teda problém se tam dostat, když jsem celé dny v práci. Ale už jsem říkala, že bych chtěla vyměnit obroučky, tak by mě někdy sebou mohl vzít.
Nella33
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Kateřina » čtv 13. říj 2022 7:59:35

Taky mám multifokální brýle a už je nosím několik let. Za mě super, takže doporučuju si je pořídit.
Kateřina
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Tinka » čtv 13. říj 2022 12:26:45

Tak já už zkouším, ještě někdy střídám, ale myslím, že si zvyknu. A je to teda fajn mít jenom ty jedny, takže určitě se to vyplatilo. Ale ještě si pro případ nechám i ty staré, kdyby něco.
Tinka
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Anežka N » úte 18. říj 2022 16:44:24

V Grandu mívají dobrý akce i na multifokální. Já mám odtud nové dioptrické a pěkně jsem ušetřila. Jo a hlavně jsem si konečně dala po dlouhé době změřit zrak - je nějaká akce měření zadarmo, tak jsem ji využila.
Anežka N
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Petra » ned 06. lis 2022 20:20:11

To teď mají tu akci? Já jsem se na to měření tak chystala, ale už to nedám. Chodím na to každý rok k nám na pobočku, takže si budu muset zase počkat.
Petra
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Anežka N » úte 08. lis 2022 11:23:04

@Petra Jo, právě minulý měsíc to měli, taky jsem si na to později vzpomněla, ale naštěstí se pro mě ještě našel volný termín. Tak mám na rok klid. Tak ono to zase za pár měsíců myslím budou mít, co mi říkali, tak snad se stihneš objednat.
Anežka N
 

Re: Multifokální brýle z Grandoptical

Příspěvekod Petra » stř 16. lis 2022 15:07:18

@Anežka N No to určitě to si teda pohlídám a budu sledovat stránku. Jinam se mi ani nechce jet, tu jsem vždycky byla spokojena. Hlavně žádné dlouhé čekání na termín objednání.
Petra
 

Další

Zpět na Vše ostatní sem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron