Skrýt reklamu

financni poradenstvi partners

Vše ohledně financí. Půjčky, úvěry, nabídky, poptávky a další.

Re: financni poradenstvi partners

Příspěvekod Pajka » čtv 07. črc 2022 13:42:03

Eliáši sdílím s vámi poměrně stejné pocity, protože jsem dlouhou dobu neměl důvěru ve finanční poradce. Doslýchal jsem se různé informace, které mi ale v podstatě na nic neodpověděli, protože osobní zkušenost člověku dá nejvíc. Já jsem teda měl tip od kamaráda když jsme řešili, že bych potřeboval udělat pojistku. Poradce od nich mi všechno zařídil a nebylo to žádné přemlouvání, tlačení do něčeho prostě všechno v klidu a na pohodu.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Pajka
 

Re: financni poradenstvi partners

Příspěvekod Patrik » ned 07. srp 2022 1:18:06

Co se tady dočítám mi přijde jak kdybych psal já sám. Upřímně jsem až s Partners navázal nějakou spolupráci. Do té doby jsem nedostával vůbec co jsem chtěl.
Patrik
 

Re: financni poradenstvi partners

Příspěvekod Alibr » úte 06. zář 2022 20:19:51

On má každý člověk různou zkušenost. Z mého pohledu se není čemu divit v dnešní době. Je těžké někomu důvěřovat na tolik, že mu svěříte svoje finance. O Partners si myslím dobré věci, protože s nimi spolupracuji, ale slyšel jsem spoustu názorů na nejmenované společnosti.
Alibr
 

Re: financni poradenstvi partners

Příspěvekod Markus » úte 11. říj 2022 18:39:58

Podle mě je vždycky nejlepší si finančního poradce zkusit. Já jsem měl před lety poradce, se kterým jsme se nepohodl. Nešlo o nic zavážného, prostě vázla komunikace. Od kámošky jsem dostal číslo na jejího z Partners. S tím, že jsem si říkal, prostě zkusím a uvidím. Nepotřeboval jsem sjednávat žádnou hypotéku, nebo pojištění, takže jsem tomu dal šanci. Od tý doby je to muj poradce. Zavoláme si párkrát do roka, kvůli možným změnám a vše je OK.


Naposledy oživil Anonymous v úte 11. říj 2022 18:39:58
Markus
 

Předchozí

Zpět na Finance

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron