Skrýt reklamu

Šedý zákal

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Daniel Straka » pon 01. lis 2021 9:06:11

Šedý zákal je mrška, proto jsem se o to začal zajímat poměrně brzy a nechal si oči pravidelně kontrolovat, což se mi v horních Počernicích jde do plusu taky.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Daniel Straka
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Laďa Janoušek » úte 11. led 2022 19:52:56

Šedý zákal je potvůrka, než jsem se rozhodl pro operaci, tak to sice chvíli trvalo a teď jsem opravdu spokojen, že jsem využil jejich služeb.
Laďa Janoušek
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Vláďa » čtv 17. bře 2022 15:49:59

Chtěl jsem původně šedý zákal ``rozehnat`` bylinkami, ale ukázalo se, že bohužel. Takže jsem přešel na klasickou léčbu a ve finále až k operaci na klinice Horní Počernice. Kdybych začal od konce, možná bych si těch pár let trápení i ušetřil.
Vláďa
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Matuch » ned 15. kvě 2022 6:08:36

Šedý zákal jsem taky vyřešil v horních Počernicích a do dnes k nim raději jezdím na kontroly, abych něco nepodcenil, přece jen máme zdraví jen jedno.
Matuch
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Berťa » čtv 21. črc 2022 21:06:39

U mě proběhla tento týden další kontrola zraku, měl jsem asi docela štěstí, jelikož ani na ambulanci nikdo moc nebyl, takže jsem v čekárně čekal všeho všudy 10 minut a vzali mě hned do ordinace.
Berťa
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Eva » čtv 28. pro 2023 23:09:33

[quote="Vláďa"]Chtěl jsem původně šedý zákal ``rozehnat`` bylinkami, ale ukázalo se, že bohužel. Takže jsem přešel na klasickou léčbu a ve finále až k operaci na klinice Horní Počernice. Kdybych začal od konce, možná bych si těch pár let trápení i ušetřil.[/quote]
Taky jsem to zkoušela přírodní cestou, ale efekt nulový, tak pak rovnou k lékaři a operace v Počernicích na klinice a od té doby musím říct, že dobrý.
Eva
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Rostislav » stř 10. led 2024 19:43:33

Přírodní cesta mě ani nenapadla, při prvních příznacích jsem šel k lékaři a operace mě stejně neminula. Operaci jsem si domluvil na klinice a vše proběhlo poměrně rychle, jak samotná operace, tak vidění.
Rostislav
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Sam » úte 23. led 2024 12:47:36

O přírodní léčbě jsem neslyšel. Podle mě to jde jen s nějakými kapkami nebo léky a nebo poslední možnost operativně.
Sam
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Novas » čtv 01. úno 2024 11:13:21

Šedý zákal umí hodně znepříjemnit život a nepodceňoval bych jeho léčbu nějakýma bylinama.
Novas
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Tonda » stř 07. úno 2024 21:39:01

Šedý zákal by se opravdu neměl podceňovat, s tím souhlasím. Mám osobní zkušenost a není to nic příjemnýho. Operaci jsem byl taky nucený postoupit, vybral jsem si kliniku v Horních Počernicích, kde mě těchto obtíží se zrakem zbavili.
Tonda
 

PředchozíDalší

Zpět na Vše ostatní sem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron