Skrýt reklamu

Odstranění křečových žil lepidlem

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Odstranění křečových žil lepidlem

Příspěvekod Daniska » pát 12. lis 2021 11:03:21

Měla jste některá tenhle zákrok a jak vám to pomohlo? Mám na nohách dost křečových žil a docela mi to začalo vadit. Dokonce mávám otoky. Někde jsem koukala jsem, že to je nebolestivý zákrok a taky se normálně po něm funguje, co by jsem potřebovala. Máte někdo zkušenosti. Jaký jsou výsledky?

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Daniska
 

Re: Odstranění křečových žil lepidlem

Příspěvekod Julča » pon 15. lis 2021 14:42:37

Já jsem o tom jenom slyšela, ale taky by mě zajímalo, jak to vlastně funguje.
Julča
 

Re: Odstranění křečových žil lepidlem

Příspěvekod Ewis » pon 22. lis 2021 9:09:25

Mně dělali jenom laserové odstranění ,ale bylo to už dávno. Nohy vypadají líp, ale čekala jsem víc.
Ewis
 

Re: Odstranění křečových žil lepidlem

Příspěvekod Romana85 » stř 01. pro 2021 14:17:27

Já jsem byla u doktora Baláže na tomhle zákroku. Je to velice rychlý zákrok a po něm jsem hned jela domů. Bolest jsem necítila žádnou, výsledek byl vidět hned.
Romana85
 

Re: Odstranění křečových žil lepidlem

Příspěvekod Daniska » čtv 16. pro 2021 9:19:35

[quote="Romana85"]Já jsem byla u doktora Baláže na tomhle zákroku. Je to velice rychlý zákrok a po něm jsem hned jela domů. Bolest jsem necítila žádnou, výsledek byl vidět hned.[/quote]
A kde ten doktor ordinuje? Já hledám něco v Praze, abych nemusela cestovat.
Daniska
 

Re: Odstranění křečových žil lepidlem

Příspěvekod Romana85 » pát 31. pro 2021 15:51:26

Dělá to v Praze v Yes Visage. Určitě si o klinice slyšela. Za mě teda top, možná že to bylo o něco dražší, ale byla jsem tam velice spokojená. Ono nejlépe když si zařídíš konzultaci a řeknou ti co a jak.
Romana85
 

Re: Odstranění křečových žil lepidlem

Příspěvekod Daniska » pon 31. led 2022 18:19:25

@Romana85 Aha, tak to znám a dokonce jsem právě jí měla v merku. Určitě si tam zkusím zavolat.
Daniska
 

Re: Odstranění křečových žil lepidlem

Příspěvekod Nela » stř 16. úno 2022 17:35:39

Doktor Baláž je dobrý, byla jsem u něj na odstranění drobných žilek laserem. Zákrok mi ihned pomohl. O tom lepidle jsem ale také slyšela, prý to funguje, ale zatím jsem to ještě nezkoušela.
Nela
 

Re: Odstranění křečových žil lepidlem

Příspěvekod Daniska » stř 23. úno 2022 13:11:43

Děkuji, konzultaci jsem měla, takže na zákrok půjdu příští měsíc. Nejdřív jsme se dohodli na těch největších, tak doufám že to pomůže a časem půjdu i na další. Hlavně je vidět, že pan doktor má s tímhle zákrokem zkušenosti a co jsem viděla práci před a po tak se mi to líbilo.
Daniska
 

Re: Odstranění křečových žil lepidlem

Příspěvekod Nela » stř 16. bře 2022 13:27:14

@Daniska Věřím, že budeš spokojená. Pan doktor je odborník.
Nela
 

Další

Zpět na Vše ostatní sem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron