Skrýt reklamu

financni poradenstvi partners

Vše ohledně financí. Půjčky, úvěry, nabídky, poptávky a další.

Re: financni poradenstvi partners

Příspěvekod Martina » úte 11. kvě 2021 4:13:35

děkuji za odpověď. Kontaktovali jsme poradce a máme naplánovanou schůzku, tak doufám, že pak budeme moudřejší.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Martina
 

Re: financni poradenstvi partners

Příspěvekod Jaryn » pát 11. čer 2021 3:49:52

Ono v dnešní době je podle mě vždycky lepší svoje finance a produkty a i tyhle hypotéky, řešit s někým v oboru. Každopádně já když vidím ty ceny těch nemovitostí tak jsem rád, že mám svoje už léta a tenkrát nám teda taky pomáhal hypoteční poradce z partners.
Jaryn
 

Re: financni poradenstvi partners

Příspěvekod Mates » úte 10. srp 2021 6:15:19

Ono bohužel doba na získání hypotéky už lepší nebude si myslím. My jsme ted řešili s hypotečním poradcem od nich právě tuhle situaci a ono jestli chce člověk čekat, tak nemá vidinu nějakého zlepšení.
Mates
 

Re: financni poradenstvi partners

Příspěvekod Jarda » čtv 26. srp 2021 10:36:54

Tak pánové v tom s vámi souhlasím. Moje dcera s manželem teď řeší vlastní bydlení. S tím, že v rodině máme hypotečního poradce z partners, který jim vše zařizuje, ale je to hrozný jen poslouchat. Těm mladým v tomhle směru není moc přáno.
Jarda
 

Re: financni poradenstvi partners

Příspěvekod Jan » stř 29. zář 2021 3:54:06

Ty ceny jsou dnes tak nastřelené, že to je fakt k pláči. Ono i najmy v praze jsou docela síla. Bohužel se to lepšit podle mě nebude, takže díky bohu jestli máte někoho kdo vám vše v té finanční sféře hlída.
Jan
 

Re: financni poradenstvi partners

Příspěvekod Tadeáš » úte 19. říj 2021 1:24:32

Já si myslím, že když je dobrý finanční poradce, tak dokáže pomoc i v dnešní době. Naše poradkyně nám taky hodně pomohla a to nepatříme mezi nějakou vyšší třídu.
Tadeáš
 

Re: financni poradenstvi partners

Příspěvekod Vítek » pon 01. lis 2021 9:08:02

V tom s vámi souhlasím. Jenže abych řekl pravdu těch dobrých poradců není tolik. Já jsem naštěstí u partners spokojený, ale známý třeba s jinou společností takové zkušenosti nemá.
Vítek
 

Re: financni poradenstvi partners

Příspěvekod Ivan » pon 31. led 2022 18:19:27

Tak jasně, že jinak bude fungovat poradce, který začíná a tepřiva si tvoří klientelu, a pak léty protřelý poradce, který už jen opečovává své stálice. Já jsem u poradce, co je v tom cca 10 let, takže vím, že mu ve spoustu věcech můžu důvěřovat, když mi třeba doporučí nějakou investici.
Ivan
 

Re: financni poradenstvi partners

Příspěvekod Johny » úte 19. dub 2022 1:01:33

Ono vše má svoje plusy a mínusy, každy nějak začíná. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že u Partners jsem měnil poradce a oba byli v pohodě.
Johny
 

Re: financni poradenstvi partners

Příspěvekod Eliáš » stř 08. čer 2022 19:33:20

Osobně mám u Partners poradkyni několik let. Je to férová ženská, která všechno poví na rovinu i když to není třeba uplně příjemný slyšet. O to si jí ale víc cením. Trvalo mi poměrně dlouho než jsem si vybudoval nějakou důvěru v ,,tyto poradce“ , ale v závěru co přineslo to co jsem chtěl.
Eliáš
 

PředchozíDalší

Zpět na Finance

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron