Skrýt reklamu

Šedý zákal

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Diana O. » sob 23. pro 2017 15:03:27

Před necelým rokem jsem na klinice horní počernice postoupila zákrok na šedý zákrok. Měla jsem z toho teda pěknej vítr, ale jsem opravdu ze zákroku nadšená. Bylo to bezbolestné, rychlé a ani celý zákrok nestál tolik. Takže já bych vám zákrok doporučila a čím dřív, tím líp.:)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Diana O.
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Jarmila D. » čtv 28. pro 2017 14:09:34

Naší babi, dlouho trápil šedý zákal a zákrok podstoupila minulý rok na jaře, taky na klinice horní počernice a od tý doby to má na pohodu… Ale brýle na telku jí zůstali…
Jarmila D.
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Bořek H. » pon 05. úno 2018 2:12:58

Mě šedý zákal dělali taky na klinice horní počernice, je to tam fajn, bez poroblémů. Cena bych řekl, že takový standartní ... Pro mě byla hlavně důležitá dostupnost... Jinak rozhodně zákrok doporučuju všema deseti...:)
Bořek H.
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Nina S. » sob 31. bře 2018 8:33:53

Já jsem oční kliniku navštívila kvůli šedému zákalu a za mě opravdu velká spokojenost. Opravdu doporučuji, doktorka mi problém objevila a hned mě poslala na operaci:)
Nina S.
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Karel Hrnčíř » čtv 17. kvě 2018 21:39:45

je pravda, že šedý zákal může hodně potrápit, sám o tom něco vím, měl jsem s tím trápení přes rok a nakonec jsem se rozhodl pro operaci. Přebíral jsem kliniky, protože jsem se bál, aby se mi po operaci ještě nepřitížilo, ale to se nestalo. Na klinice Horní počernice mi dali oči do pořádku a zatím jsem v pohodě, takže jsem se z toho stresoval zbytečně.
Karel Hrnčíř
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Simonka Dušánková » stř 25. črc 2018 7:47:47

Podělím se o mou zkušenost, dlouhodobě mě trápil šedý zákal a proto jsem operaci podstoupila.A upřímně musím říct, že zákrok jako takový byl v pohodě, nic co by se nedalo vydržet... A mě to vážně hodně pomohlo, takže to za těch 10-15 min na sále stálo.
Simonka Dušánková
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Filip T. » ned 18. lis 2018 22:51:19

Trápení s šedým zákalem pro mě bylo ubíjející, proto jsem rád, že jsem před měsícem postoupil na klinice Horní Počernice operaci očí. Jak doktoři, tak sestry byly fajn a hlavně vše proběhlo bez komplikací a stresu:)
Filip T.
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod f54 » úte 05. úno 2019 5:17:37

Byl jsem na klinice už několikrát jelikož jsem díky šedému zákalu roky potřeboval operaci očí. První týden mě oči ještě moc neposlouchali, ale druhý týden po operaci jsem měl oči už v pořádku a opravdu se mi vidění vylepšilo. Chtělo to teda čas ale nakonec všechno dobrý.
f54
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod O.K.99 » stř 17. dub 2019 23:28:01

Na klinice Horní Počernice mi hodně pomohli s mým problémem ohledně šedého zákalu. Je to hodně nepříjemné onemocnění a musím říct, že naštěstí mě zde pomohli téměř od všech nepříjemností. 
O.K.99
 

Re: Šedý zákal

Příspěvekod Michal Šrámek » pon 10. čer 2019 19:17:24

Se šedým zákalem mám fakt svoje zkušenosti, je to pěkně na prd. Každopádně mě osobně operace opravdu dost pomohla. Zas vidím dobře a myslím, že i ta klinika Horní Počernice za to stála. 
Michal Šrámek
 

PředchozíDalší

Zpět na Vše ostatní sem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron