Skrýt reklamu

okna poradte

Zajímavé informace z oblasti bydlení i Vaší zahrady. Jaký koupit nábytek nebo sekačku?

okna poradte

Příspěvekod Karel » pon 18. dub 2016 10:58:01

Ahojte všem, potřeboval bych rady. Máme teď docela dilema, protože chcem přes léto(nejpozději na podzim) nechat předělat okna. Máme je už celkem v dezolátním stavu a už mě nebaví je pořád nějako opravovat. Dal jsem se do hledání firem v našem okolí a celkem se mi líbí vekra, pokud by s nimi měl někdo zkušenosti, rád bych si je vyslechl, nebo na jinou firmu s oknama - sem s nimi... 8-)

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Karel
 

Re: okna poradte

Příspěvekod Petr » čtv 21. dub 2016 14:04:06

Ahoj Karle, zkus k nim zajet a poptat se. A jaký vlastně chceš okna? Měl jsem totiž s vekrou zkušenosti jen přes plastový okna a ty zvládají podle mě dobře. Jen s těma eurooknama nevím, ani jsem je u nikoho v mým okolí neviděl.... Jinak zkušenosti s montáží a celkovou komunikací byli u mě v pohodě....
Petr
 

Re: okna poradte

Příspěvekod Milan » úte 10. kvě 2016 11:14:29

Dobrý den, zatím nám u vekry okna teprve vyrábí, takže o kvalitě se ještě moc bavit nemůžu... Ale myslím, že u nich neprohloupíte, je to už zajetá firma, což v mém rozhodování třeba udělalo strašně moc, že jsem se pro ně rozhodl a má celkem dobré renomé... Zatím jsem teda mile překvapen, jak se starají o zákazníka a kolik nám věnovali péče... Takže zatím bych je doporučil...
Milan
 

Re: okna poradte

Příspěvekod Šimon » čtv 19. kvě 2016 11:59:54

Ahoj, rád přispěju svou troškou, jelikož jsem si od firmy nechal udělat dveře a okna, myslím že pár zkušeností jsem nasbíral...Doma máme od nich okna z nejtlustšího profilu s trojsklem, kvůli dobré izolaci. Osobně jsem rád, že jsem z dřevených oken přešel na plastový, když vidím jak drží barvu a nepotřebují dotahovat respektive celá údržba je oproti dřevu nulová... Jen počítejte že výroba jim chvíli potrvá, my máme na domě okolo 15 oken a výroba k nám trvala okolo 2- 2,5 měsíce...
Šimon
 

Re: okna poradte

Příspěvekod Tom » pát 17. čer 2016 15:18:05

Ahoj, naše družstvo od vekry přijalo nabídku na vchodové dveře a okna, mají začít v příštím týdnu, tak jsem zvědavý, ale koukal jsme na web, že je tam celkem dost pozitivního na tu firmu, tak snad to bude O.K. Cenově nám, ale vychází dost zajímavě.. Jinak bychom do nich ani nešli.
Tom
 

Re: okna poradte

Příspěvekod Libor » sob 23. črc 2016 17:35:31

Ahoj, já mám do vekry HS portály a vchodový dveře a všechno bezproblému. Vchodovky, jsou spíš taková designovka a HS jsou pro nás super, protože jak jsou bezprahový, tak děti přes to jezdí na takových těch odstrkovacích motorkách a nepadají jak hrušky...
Libor
 

Re: okna poradte

Příspěvekod Svoboda K. » stř 14. zář 2016 5:32:25

Ahojte, okna bych od vekry bral, ale tu montáž bych asi nechal na nějakých známých nebo na někom komu věřím... Neříkám, že jejich lidi jsou špatný, ale přece jen ta montáž je pro ty okna rozhodující, okna mají bez debat kvalitní, ale ostatní jsem si dělal sám a jsem za to rád.
Svoboda K.
 

Re: okna poradte

Příspěvekod Mirek W. » čtv 29. zář 2016 14:04:03

Osobně bych nedoporučil nikoho, protože to nemusí vždy u každýho vyjít tak jako u mě. Takže jediný co bych řekl, že okna máme od vekry, jsou v pohodě a parta zedníků co nám je byla montovat odvedla svojí práci, tak jak by měla. Bydlíme u Prostějova...
Mirek W.
 

Re: okna poradte

Příspěvekod Franta » stř 02. lis 2016 2:32:15

Dobrý den, ještě jsem s okny od vekry nezažil nic špatnýho, máme od nich i venkovní rolety a tak jsem musel jeden zádrhel řešit, ale to bylo o jednom zavolání a hodince práce pro montéra a jelikož to proběhlo bez problému nevnímám to jako nedostatek...
Franta
 

Okna vekra

Příspěvekod David K. » pon 05. pro 2016 14:00:21

Dobrý den, na vekru jsme zatím slyšeli jen dobré ohlasy, ale sami jsme ještě okna od nich neměli a myslím, že my je ani mít nebudeme, protože nám okna dělal známý truhlář, ale myslím že třeba na ty plastový okna jsou opravdu jedni z těch lepších.
David K.
 

Další

Zpět na Bydlení, domácnost a zahrada

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron