Skrýt reklamu

aliexpres

Zajímavé informace z oblasti bydlení i Vaší zahrady. Jaký koupit nábytek nebo sekačku?

aliexpres

Příspěvekod Kaja » pát 15. dub 2016 13:33:26

Ahojky, máte tedy někdo zkušenosti s nákupem na aliexpresu? Chci si tam objednat nějaké věci a zajímalo by mě jestli to dojde.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Kaja
 

Re: aliexpres

Příspěvekod Anna » sob 30. dub 2016 16:11:14

jj kupuju si pře ně všechny možný sarapatičky a zatím v pohodě, jen mi to vždycky trvá strašně dlouho než to příjde.
Anna
 

Re: aliexpres

Příspěvekod Ivoš » pát 19. čer 2020 12:20:16

Věci nám docházely i teď během koronakrize, sice to přicházelo o něco dýl ale vše vždycky přišlo.
Ivoš
 

Re: aliexpres

Příspěvekod Kromar » sob 27. čer 2020 22:12:51

A nemíte někdo zkušenost s reklamacemi v případě, že se jedná o objemnou drahou zásilku jako třeba socha nebo nábytek a musel bych posílat zpět? Bylo by to na mé náklady a v případě uznání by mi je proplatili nebo jak to je?
Kromar
 

Re: aliexpres

Příspěvekod Marie » pon 13. črc 2020 2:54:09

[quote="Kromar"]A nemíte někdo zkušenost s reklamacemi v případě, že se jedná o objemnou drahou zásilku jako třeba socha nebo nábytek a musel bych posílat zpět? Bylo by to na mé náklady a v případě uznání by mi je proplatili nebo jak to je?[/quote]

Najděte si co obnáší tzv. otevření sporu, viz.
Kód: Vybrat vše
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.
. Shodou okolností už jsem něco podobného řešila a jednou už jsem přes Kurýrpoint posílala zpět. Podruhé jsem to vzdala, protože by mě vyšlo poštovné (30kg zásilka) na 6000Kč... i když, možná by se to bývalo pořád vyplatilo :D Každopadně si zkuste spočítat, jestli vám to stojí za to
Kód: Vybrat vše
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.
. Společností, co zasílají nadměrné zásilky do zahraničí je více.


Naposledy oživil Anonymous v pon 13. črc 2020 2:54:09
Marie
 


Zpět na Bydlení, domácnost a zahrada

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron