Skrýt reklamu

nový pc

Vše ohledně internetu - facebook, skype a jiné informace. Cokoliv Vás trápí piště prosím sem.

nový pc

Příspěvekod jerryeng » sob 05. lis 2011 10:48:08

Ahoj, jsem zde nový a chtěl bych Vás poprosit o pomoc při výběru nového PC. Starý notebook už dosluhuje a náročnější hry nezvládá, a tak jsem se rozhodl si udělat na Vánoce radost a koupit si pořádný herní PC kolem těch 20 000Kč . Jelikož v PC nejsem přeborník, tak jsem požádal kamaráda který mi pomohl složit tuhle sestavu.

Kód: Vybrat vše
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.


Chtěl bych, abyste mi prosím napsali, jestli to rozchodí hry na plné detaily jako např: GTA 4, Crysis 2, Mafia 2, COD 5, MINECRAFT...
Děkuji za odpovědi.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: nový pc

Příspěvekod jerryeng » sob 05. lis 2011 10:48:25

Take nejsem velký expert, ale jistě mohu říct, že 400W zdroj je opravdové minimum.... řekl bych spíše už i méně než minimum - doporučuji 600W

A taky doporucim jako OS spíš ultimate než home.... už jenom to home člověka jistě musí zarazit .. sice už to není taková velkávěc jako ten zdroj, ale přeci jen za doporučení to stojí

Potom i ten intel i7 by potřeboval o něco lepší desku, aby ze sebe dostal maximum, ale tam už si nehodlám doporučovat, jen jsem někde četlže si i7 zaslouží pořádnou desku, aby z něj člověk mohl využít jeho maxima... v té sestave simyslím, že bohatě postačí i5

Ale raději počkejme na zkušenější
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: nový pc

Příspěvekod jerryeng » sob 05. lis 2011 10:48:38

Takze je lepsi krabice se 600w zdrojem? Nebude to mit moc velkou spotrebu? A nekdo schopnejsi prosim prekopejte mi ten kosik tak, aby bylo vse kompatibilni, protoze vubec nevim jakou tu zakladni desku. Diky

EDIT: A taky mi prosim poradte jakou zakladni desku, aby pasovala k i7 a te grafice, popripade aby na ni pasovaly v budoucnu i jine komponenty...
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44


Zpět na Internet, počítače a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron