Skrýt reklamu

Králík nebo morče?

Zvířecí poradna.. Máte zvířátko? Napište nám jaké. Máte problémy se zvířaty?

Králík nebo morče?

Příspěvekod jerryeng » pát 04. lis 2011 12:02:57

Potřebovala bych poradit.Děti chtějí zvířátko a uvažujeme buď o morčeti nebo o králíkovi.Nemám zkušenost ani s jedním a proto bych chtěla vědět co byste poradily vy? Podotýkám,že jiné zvířátko opravdu nechci (krysa,pískomil apod.).Jde mi opravdu o volbu morče nebo králík.
Kdo je přítulnější,naučí se vykonávat potřebu někde v kleci,jak jsou nároční,koušou,škrábou? apod.
Do toho nám o víkendu umřela andulka.Tu budeme pořizovat novou. Měla 8 let (nevíte jestli je to málo?).Někde jsem četla že andulky se dožívají 10-15 let,tak mi přijde že nám umřela moc brzo
Díky za rady.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Králík nebo morče?

Příspěvekod jerryeng » pát 04. lis 2011 12:03:08

My máme doma morče, ale řekla bych, že králík je zábavnější Přinejmenším ta naše potvůrka si nikdy nezvykla chodit bobčit na jediné místo, ačkoli jsem zkoušela všechno možné, a preventivně si kadí ještě do domečku. Ale v noci nedělá takový bordel - u kamarádky jsem jednou spala vedle klece s králíky a to bylo tóčo... Zas morčata jsou méně náchylná na různé nemoci a nemusí se očkovat. Tolik můj laický názor
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Králík nebo morče?

Příspěvekod jerryeng » pát 04. lis 2011 12:03:18

Králíka máme
Králik je odolnější, víc vydrží, když se s nim děti pořad tulej a třeba jsou malý a zmáčknou víc
Ale není tak komunikativní, ten náš je lehce natvrdlý a taky ze zakrslého přerostl v obra
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44


Zpět na Zvířata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron