Skrýt reklamu

Není dieta jako dieta

Rodina, děti, láska a mnohé a další..

Není dieta jako dieta

Příspěvekod Návštěvník » pát 24. říj 2014 8:58:21

Není dieta jako dieta. To, že krátkodobě začnu jíst zdravě a pak se vrátím ke starým návykům logicky vyůstí k jojo efektu. Navíc jen tak bez přemýšlení začít hubnout není zdravé. hubnutí by mělo být především zdravé. Je potřeba nejprve zjistit, co tělu chybí za vitamíny a živiny. Navíc každému metabolismus funguje jinak. Manžel začal chodit na Metabolic Balance k jedné lékařce. Součástí programu bylo, že mu udělali lékařské vyšetření, rozbory krve, aby zjistili, co mu chybí nebo naopak přebývá, jak mu metabolismus funguje a sestavili mu jídleníček ušitej na míru podle všech těchto testů. Po půl roce máme 22 kg dole, ale manžel je jak vyměněnej. Je veselejší a víc si věří a všude se chlubíme, že úplně omládnu. možná není 22kg tolik, ale vizuálně vypadá jak za mlada). Skončil před 2 měsíci a nabral zpátky jen kilo za tu dobu. Změnil se mu jídleníče a nastavil metabolismus tak, že už nemá chutě na to, co jedl dřív. Ne že bychom jedli extra zdravě nebo jen zeleninu, jídleníček byl prostě jenom postavenej tak, aby jeho tělo trávilo tuky, cukry a bílkoviny ve správném pořadí.
je teda fakt, že se za to platí 8500,-, ale člověk je celou dobu pod dozorem lékaře a chodí na kontroly. bylo tam nějakých 8 nebo 9 návštěv a hodně jsme si telefonovali, když bylo potřeba. možná i díky tomu, že si za to člověk zaplatí víc, motivuje ho to k tomu vše dodržovat.
dřív jsme hubli tak nějak improvizovaně, co nás zrovna za dietu zaujalo, ale člověk si občas ulítne a nedodrží to a pořád sem měla jen hlad. na tom metabolic balance byly první dva týdny takové těžší, než si človek zvykne, že si musí plánovat, co jí, ale žádný extra hladovění to nebylo.
tak kdyby měl někdo zájem, zkustě doktorku Štefanovou, je na Praze 7 v Heřmanově ulici.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !
Naposledy oživil Anonymous v pát 24. říj 2014 8:58:21
Návštěvník
 

Zpět na Společnost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.