Skrýt reklamu

Taky přispěju svou troškou

Vše co se školy týká, přednášky, učivo a nebo tipy, kam jít studovat..

Taky přispěju svou troškou

Příspěvekod Návštěvník » stř 25. zář 2013 9:49:47

Taky přispěju svou troškou. Postavou jsem opačný typ než Amy – úzký pás – oblé boky… Holkám s rovnou pánví bez pasu jsem vždycky hrozně záviděla a svoje „křivky“ v dospívání nenáviděla. Maskovala jsem to volnými triky a kalhotami. Naštěstí mne nikdy nenapadlo držet dietu. Vždycky jsem byla štíhlá, v některých obdobích až hubená ( 185 cm – 60 kg ), ale vždycky jsem dost jedla. A jím dost nezdravě. Miluju českou kuchyni – kachny, knedlíky, vypečky, smetanové omáčky, gulášky, grilovaná kolena, zabíjačku…Jím dosyta a přesto netloustnu. Ovoce nejím vůbec – zeleninu spíš dušenou – ze syrové je mi špatně – neumím to asi trávit. Piju dost černé kávy a denně skoro sedmičku vína. Jedno šttěstí mám – nechutnají mi sladkosti – kdyby vůbec neexistovaly, jsem spokojený člověk.. Kdyby ale neexistovaly škvarky, teplý bůček – prostě tučné maso – život by mne asi nebavil.
A teď ta záhada, jak je možné, že s takovou stravou netloustnu ?! Probírali jsme to právě s Ing. Havlíčkem a když si přečtete ty rozhovory je to jasné – jsem jinak v životě spokojená. Samozřejmě mám drobné každodenní stresy – občas se pokazí auto, občas uvíznu v dopravní zácpě, někdy mám strach, když dcera onemocní, mám taky pproblémy v práci atd. atd., ale vcelku žiju spokojený život a to je podle Havlíčka tajemství štíhosti – fakt si ty články přečtěte – každý tam najde něco k zamyšlení. Já třeba po rozhovorech s ním začala podrobně studovat etikety na potravinách – kolik je v čem masa, kolik tuku, kolik přísad – myslím, ženaše rodina udělala krůček k zdravější stravě už jen díky tomu, že jsem začala kupovat kvalitnější potraviny – to je taky něco…
A jeden důležitý podnět. On tam říká, že většina ženských přirozeně přibírá do zadku boků a stehen a že tam je klidně i větší vrstva tuku v pořádku – tak to má být. Na pozoru by se měly mít ty, které dosud přibíraly jako ženské a najednou začínají mít mužský typ tloušťky – do břicha. To signalizuje nějaký problém a je třeba to co nejrychleji začít řešit – no, přečtěte si to…
A drobnost nna závěr – jsem ve 22.tt těsně za půlkou a zatím jsem přibrala 3 kg. Dítě už má 500g, něco děloha, prsa atd. , pořád se do všeho vejdu a hodně lidí stále vůbec nepoznalo, že jsem těhotná , nicméně já si připadám tlustá jako prase – jsem totiž rozteklá. Jak jsem teď z různých důvodů – strach z potratu, nevolnosti, únava atd., skoro nic nedělala, tak se mi „povolilo“ tělo. A víte co ? To je mnohem horší než nadváha. I silnější ženské, když jsou pevné, vypadají dobře a i hubené, ale povolené, vypadají blbě …teď už mne nic neudrží – začnu chodit aspoň na tůry…

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Naposledy oživil Anonymous v stř 25. zář 2013 9:49:47
Návštěvník
 

Zpět na Škola

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron