Skrýt reklamu

Upgrade PC

Vše ohledně internetu - facebook, skype a jiné informace. Cokoliv Vás trápí piště prosím sem.

Upgrade PC

Příspěvekod jerryeng » sob 05. lis 2011 10:45:13

Čau. Jsem fanda do frapsování a následného dělání videí. Chtěl bych poradit co bych měl upgradnout na mé sestavě abych dosáhl lepšího FPS. Jedná se hlavně o hru Lineage II Gracia Final.

Moje současná sestava:

Kód: Vybrat vše
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.


Dík za odpověď.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Upgrade PC

Příspěvekod jerryeng » sob 05. lis 2011 10:45:33

Ahoj,

pokud máš finance, řešil bych nákup nového PC. Socket AM3 co máš bych osadil phenomem x4, ale v prvé řadě bych provedl upgrade grafiky a dokoupil bych ram na 4GB. Grafika, např nějaká radeon hd6670 a upgrade tě přijde něco pod 2500Kč (nepočítám poštovné).

Kód: Vybrat vše
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.

Procesor bych přetaktoval a na jeho upgrade bych se vykašlal. Já athlon x2 přetaktoval na 3,8GHz z 3,1GHz. Ale s hypertransportem rozjedeš s hd6670 veškeré hry, ale né na full (mafie 2, gta iv - jen příklady bys dával hravě na střední).

Pomohl by jsi si o hodně, grafikou a o 2gb ram navíc. Grafika má gddr5 paměti a takty 810mhz na jádro a 4000 na paměti. Kdyby jsi chtěl můžu ti najít i nějaké srovnávací fps testy, nebo můžeš zkusit zagooglit.
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Upgrade PC

Příspěvekod jerryeng » sob 05. lis 2011 10:46:03

Moje chyba. Zkopčil sem link na RAMky z objednávky, který sem objednával navíc pro kámoše.
Ramky mám tyto h
Kód: Vybrat vše
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.
. Takže asi hlavně tu grafku no. Kdyby si měl po ruce nějakou stránku s porovnáváním tak ji sem klidně postni. Ted v práci nebudu mít moc čas něco hledat, až večer doma. Jinak díky
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44


Zpět na Internet, počítače a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron