Skrýt reklamu

Blikající pixely

Vše ohledně internetu - facebook, skype a jiné informace. Cokoliv Vás trápí piště prosím sem.

Blikající pixely

Příspěvekod jerryeng » sob 05. lis 2011 10:58:42

Dobrý den,
na ntb Dell Latitude E6400 (kolem 2 let starý) mi nedávno začala blikat řádka spodních pixelů v šířce asi 0,5 cm, ale mění se to. Mám podezření že to mohl způsobit projektor, který jsem měl na ntb připojený po dlouhou dobu (4 dny) a ntb jsem občas dával jen do režimu spánku, zatímco byl projektor připojen.
Nenapadá někoho, jak tento problém odstranit, a zda by pomohlo vyměnění obrazovky?
Děkuji,

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Blikající pixely

Příspěvekod jerryeng » sob 05. lis 2011 10:59:01

jak se to meni? muze to byt cimkoliv, zavadou na graficke karte, uvolneny flexkabel nebo spatna obrazovka. jestli mas na neho jeste zaruku tak ho dej na reklamaci.
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Blikající pixely

Příspěvekod jerryeng » sob 05. lis 2011 10:59:10

v záruce ho už nemám..mění se to tak, že pokud ntb není zapnutý třeba 2 dny, tak ze začátku nebliká nic, a postupně to přibírá na intenzitě..naopak když už ho mám zapnutý delší dobu a restartuju tak bliká už při startování, ještě než se dostane do windows, takže to je asi určitě hardwarový problém
myslíte že se vyplatí dát ho do servisu?
děkuji za odpověď
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Blikající pixely

Příspěvekod jerryeng » sob 05. lis 2011 10:59:21

tak to bych videl na problem v grafice. jestli je jen uvolneny chip, tak servis to spravi do 2000, zalezi na zavade. jestli to otravuje pri praci, tak bych to nechal opravit..
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44


Zpět na Internet, počítače a příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron