Skrýt reklamu

bohemia energy plyn

Vše ohledně financí. Půjčky, úvěry, nabídky, poptávky a další.

bohemia energy plyn

Příspěvekod Návštěvník » ned 04. čer 2017 2:27:58

bohemia energy plyn

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Jarda » stř 26. pro 2018 5:28:13

Je to dva roky co jsme přešli právě kvůli plynu k novému dodavateli, původní firma skončila, tak jsme hledali adekvátní náhradu a nabídla se nám s plynem Bohemia Energy. Jako o firmě jsem slyšel už něco z dřívějška a nebylo to nic co by mě na první dobrou oslovilo, ale jejich nabídka v rámci sazby byla víc než uspokojující, což mě přimělo, abych je vyzkoušel, vzhledem k tomu, že byla možnost i volby úvazku, tak jsem vzal na neurčito, abych je mohl mít opravdu na zkoušku. Heleďte a dneska jsou to dva roky, co je máme, letos jsme akorát upravily sazbu a jedeme dál. Nějaký drby z minulosti jsme úplně přešli, protože jsme si je vyzkoušeli na vlastní kůži a víme jací jsou. Nemůžu říct na ně ani popel, jsem hodně spokojený.
Jarda
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Karlos » úte 05. úno 2019 5:30:44

My u nich máme plyn od podzimku a rovnou jsme se domluvili, že co nám skončí původní smlouva u elektřiny, tak převedeme i tu, ale to ještě budeme muset dva měsíce počkat. U plynu jsme si vykecali celkem slušnou cenu, která se nám nebude zdražovat, i kdyby se ještě cokoliv dělo.
Karlos
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Mirka » úte 19. bře 2019 11:52:38

Taky jsme si nechali od nich rovnou vzít obojí, jako rozdělovat to a mít pak dvě různý faktury a jinak vyúčtování, to jsme říkali, že fakt nechceme a je lepší se tomu i vyhnout. U ceny jsme zaznamenali celkem velký rozdíl, ale pozitivní. Manžel měl nejdřív na začátku drobné pochybnosti, ale uklidňovala jsem ho, že jsem četla celkem dobré recenze, tak ať to nechá být, když už jsme to zařídili. Teď když se moje slova potvrdily, tak je už v klidu.
Mirka
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Šárka » stř 24. dub 2019 6:48:18

Zdravím Mirko, mohla bych mít na Vás dotazů? Akorát rozmýšlíme ke komu převedeme nově plyn, protože vyúčtování nám nevyšlo zrovna nejlíp, tak se poohlížíme jinde a mezi vybranými firmami máme mmj. i Bohemia Energy. Cenově nás vycházejí levněji, ale pár otazníků u nich ještě máme, myslíte že byste mi mohla být nápomocná?
Šárka
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Zdeňka » úte 11. čer 2019 7:18:42

My teda včetně plynu máme u nich i elektřinu, ale plyn je u nás číslo jedna kvůli topení a máme to u nich v pohodě. Letos i když se cena zvedala, tak nám nedali nějak ulítlou cenu.
Zdeňka
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Roman » pát 12. črc 2019 0:20:30

Ano, cena se sice u Bohemia energy zvedala, jenže když to porovnáte s konkurenčními nabídkami, jako že jsem si s tím tu práci dal, tak i přesto zdražení to u Bohemia energy vychází líp. Takže ono na to chce nahlížet takto. ;)
Roman
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Tomáš » úte 24. zář 2019 19:01:45

No jasně protože někteří zdražují i třeba takový ten stálý měsíční plat, co má každý dodavatel jiný klidně i za 150,- kč a Bohemia Energy ho má u tarifu Start++ za 0,- Kč.
Tomáš
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Milan » pon 18. lis 2019 4:51:25

Díky za upozornění, alespoň vím, na co se příště taky zaměřit. Podle toho co píšete to mám teď tedy u Bohemky také zadarmo, nikdy dřív mě nenapadlo, se po této položce ohlížet, vždy jsem řešil jen ceny za kWH.
Milan
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Tomáš » ned 22. pro 2019 16:40:01

No pokud máte elektřinu nebo plyn pod tarifem Start ++, tak máte měsíční poplatek zadarmo. Než jsem se o to sám začal starat, tak vím, že jsem dokonce měl tento poplatek za 159 korun, takže ono je fakt třeba hlídat i ty poplatky kolem. Tady to mají za 0,- a to je ok.
Tomáš
 

Další

Zpět na Finance

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron