Skrýt reklamu

bohemia energy plyn

Vše ohledně financí. Půjčky, úvěry, nabídky, poptávky a další.

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Štěpán » úte 18. úno 2020 7:32:56

Ten poplatek je dobrý sledovat když máte sazbu D01d a D02d, kde to dokáže celkem dost ovlivnit výši plateb, ale kde jsou dvoufáze tak je to fuk protože se to v tom ztratí. Mám druhou variantu a vychází mě to ročně o 1800 levněji, když k tomu přihlížím.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Štěpán
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Vinkler » pát 24. črc 2020 12:11:27

Tak takhle jsem na to nikdy nenahlížel, takže díky za dobrou radu. Já se prostě vždycky orientoval podle vyúčtování jestli mi vrací nebo ne. Zkusím v tom také zalovit. Každopádně letos mi přišel přeplatek 2800,- korun, taky jsem to měl do necelých dvou týdnů na účtě.
Vinkler
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Kasal » úte 01. zář 2020 20:18:17

V cenících ani tak moc nelovím, nehledě na to, že se mi daří ušetřit i přes spotřebu. Vyměnili jsme staré domácí spotřebiče za nové a drobná úspora je ve vyúčtování BE znát. 
Kasal
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod meny » čtv 10. zář 2020 16:18:35

Řeším teďka plyn a celkem u Bohemie pošilhávám po tarifu s tím servisem kotle. Už se mi párkrát stalo, že najednou kotel vypnul a narychlo jsem musel shánět někoho, kdo by mi do něj klepnul a on začal fungovat. A tady mi to přijde v dobrém spojení, servis + plus dobrá cena tarifu, máte už to někdo ozkoušený jak to funguje?
meny
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Blahok77 » úte 15. zář 2020 11:28:50

Zatím jsem na to viděl jen reklamu v televizi, ale blíž jsem to nezkoumal. Beru od nich plyn přes klasický tarif, kde mám cenu ze spotu a podařilo se mi tím něco ušetřit, ale tohle by se mohlo hodit jako takový sichr.
Blahok77
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod meny » úte 22. zář 2020 16:00:08

Tak jsem se na to ještě koukal trochu podrobněji, protože mě zajímalo jak jste tu psal tu cenu podle toho spotu a dočetl jsem se, že tuhle možnost s tím servisem dohromady taky nabízejí. Jako asi budu střelec, když zvážím tuhle možnost, ale viděl jsem vývoj ceny plynu a přijde mi, že se toho pohybuje na daleko nižší hranici než u jiných dodavatelů, co účtují podobně. No ještě si to každopádně nechám projít hlavou.
meny
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Blahok77 » čtv 15. říj 2020 14:36:29

Jako asi je to zajímavý, ale mě se o kotel stará kámoš, tak bych si to u něj nerad rozházel, tím, že jsem si to zaplatil někde u firmy. Pro něj je to obživa a mám to od něj za přátelskou cenu a vím, že se na něj můžu s čímkoliv spolehnout. U Bohemia energy si čistě nechám jenom tarif s energií, teď se ceny za plyn rýsují dobrý, tak to mám i o dost levnější. Tohle bych viděl jako ten sichr, pokud bych nikoho neměl třeba.
Blahok77
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod meny » pát 04. pro 2020 0:03:47

Jasně tomu rozumím, asi bych to řešil podobně kdybych ve svém okolí někoho takového měl, ale promyslel jsem to a jdu do toho. Navnadil jste mě tou myšlenkou se spotovou cenou, probral jsem to ještě s jejich operátorem, který mi to celý poctivě vysvětlil a jako ta kombinace (spot+servis kotle) se mi prostě líbí, takže díky pane máte to u mě.
meny
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Arthur » ned 28. úno 2021 10:17:29

U plynu mám teďka cenu na tři roky zmraženou, vyšlo mě to v kalkulačce, když jsem se díval teďka nejlíp a změnu byla s jich pomocí v pohodě.
Arthur
 

Re: bohemia energy plyn

Příspěvekod Vojtěch » čtv 08. dub 2021 14:16:33

Arthure a máte to i s tim servisem nebo bez? Já si před zimou dělal porovnání, kdo má tyhle možnosti a moc jsem toho teda nenašel, proto jsem to vzal od Bohemia energy, akorát jsem si nechal udělat fixaci na dva roky. Kotel mi seřídil jejich technik někdy v prosinci a musím zaklepat dobrá práce, kotel snad ještě nějakou dobu vydrží i když jsem myslel, že to bude jeho konečná.
Vojtěch
 

PředchozíDalší

Zpět na Finance

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron