Skrýt reklamu

Sharp lc-46le830

Trápí Vás cokoliv ohledně elektroniky? Máte problém, nevíte si rady s nastavením, pak jste zde správně.

Sharp lc-46le830

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:28:35

ak som sa stal vcera stastnym majitelom tohto kusku. Trvalo mi viac ako rok si vybrat TV.... najprs som planoval panasonic, potom sony a nakoniec som skoncil u sharpa.
Co som si cital recenzie tak z mojho pohladu ma najmenej minusov

Prve dojmy:
+ Decentny dizajn, fajn tenky,
+ 3D okuliare (druha generacia G20) mi pripadaju ako tie co sa dodavaju k pasivnemu 3D... celkom dost lahke
+ mierny clouding som zatial niekedy videl a dakedy ani nevidel...

- strasne komplikovane vyhladavanie stanic a ich nasledne triedenie - hlavne pri SAT (ked ale raz nastavim tak hadam to nebudem potrebovat)
- chyba mi PVR, ale kedze mam aj setop box ktory to podporuje a budem ho pouzivat nezavisle tak to nebude az take zle

Nemal som vela casu ho nastavovat ale bol som prekvapeny ze ked som menil nastavenia podla doporucenych parametrov na internete tak uzasny rozdiel som nezaznamenal.

Planujem ho dat na stenu a pripojit aj HTPC tak som zvedavy. Ak by ste dakto mali otazky, kludne sa pytajte.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Sharp lc-46le830

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:28:55

Jsem pár dní majitelem této tv a co mě překvapilo je spotřeba v pohotovostním stavu. Jestli máš s tím zkušenost. Řešil jsem to na tomto fóru:
Kód: Vybrat vše
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Sharp lc-46le830

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:29:07

Pokud žádáte radu na tomto fóru, je poměrně nevhodné linkovat jinam.

Některé televizory, pokud se nepletu, zůstávají po vypnutí v jakémsi aktualizačním režimu. Z tohoto tedy může plynout zvýšená spotřeba. Proto bych tuto naměřil ihned po vypnutí, následně po půl hodině, hodině a třeba hodinách třech. Uvidíte, zda naměříte rozdílné hodnoty.

Budeme rádi, pokud nás o výsledku přijdete informovat.
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron