Skrýt reklamu

Panasonic TX-P42G30E a pripojeni k internetu

Trápí Vás cokoliv ohledně elektroniky? Máte problém, nevíte si rady s nastavením, pak jste zde správně.

Panasonic TX-P42G30E a pripojeni k internetu

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:25:37

ahoj.
nenasel jsem zda uz se tu nekdo ptal na tento problem.pokud ano omlouvam se predem za novy stejny prispevek.
rad bych se zeptal zda ma nekdo zkusenost pripojeni teto plazmy k internetu prez kabel.nechce se mi kupovat za 2000 usb wifi. internet mam doma adsl a nechce mi to komunikovat.rad bych se zeptal zda je chyba v nastaveni nebo v panaosniku ze to nepodporuje.pokud to nekdo mate normalne funkci prosim o radu jak to rozchodit.diky predem za pomoc.uz nevim co nastavit aby mi sel net v teto plazme s kterou jsem velmi spokojeny

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Panasonic TX-P42G30E a pripojeni k internetu

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:25:48

Já mám sice ST30, ale nastavení by mělo být stejné. V modemu mám pro LAN síť nastaven DHCP server a v TV pouze automatické získání IP adresy a všechno jelo na první pokus. Na LAN kabel jsem použil ty přibalené feritové odrušovací členy. Pokud nepoužíváš v modemu DHCP server, ale pevné IP adresy, bude je nutno v TV nastavit.
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Panasonic TX-P42G30E a pripojeni k internetu

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:26:10

dhcp server pouzivam a pevne IP adresy jsem nastavil rucne.automaticky mi to neprideli nevim proc,a po nastaveni rucne posledni bod mi televize nepotvrdi coz je komunikace se servrem...
nevis co stim?
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Panasonic TX-P42G30E a pripojeni k internetu

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:26:24

V modemu/routeru nastavit automatické přidělování DHCP aktivní... v TV nastavit automatické získávání... následně vypnout router a TV. Pak router zapnout a až naběhne zapnout TV - zkoušel jsi to i takto hloupě?

Někdy se dá v routeru automaticky přidělená adresa zarezervovat pro určité zařízení. Což může pomoci vyřešit problém. Dalším zádrhelem může být omezení routeru, že se k němu připojí jen určitá zařízení - nastavený filtr třeba na MAC adresu výrobku.
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron