Skrýt reklamu

Europe Easy Energy zkušenosti

Zajímavé informace z oblasti bydlení i Vaší zahrady. Jaký koupit nábytek nebo sekačku?

Europe Easy Energy zkušenosti

Příspěvekod Dušan » pát 16. srp 2019 12:01:39

Zdravím, líbí se mi jejich ceny máte s nimi někdo bližší zkušenosti? ..vyúčtování, zálohy, přeplatky/nedoplatky, infolinka atd. atd.. Budu rád za jakékoliv bližší info k nim. Díky Dušan

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Dušan
 

Re: Europe Easy Energy zkušenosti

Příspěvekod Michal » pon 19. srp 2019 16:27:56

Já jsem se vrhnul do změny dodavatel již před více než rokem a skočil jsem u nich. Ceny si kontroluju co rok a stále je vidím, v tý sortě mezi levnějšími dodavateli nad indikativní cenou, která je pro mě takovým ukazatelem jestli je to pro mě ok a nebudu platit nic navíc. Je však na tobě, co je pro tebe směrodatné.
Michal
 

Re: Europe Easy Energy zkušenosti

Příspěvekod Pavel » pon 09. zář 2019 4:27:10

Já mám u nich plyn z loňského roku a jinde bych musel čekat než mi vyprší smlouva a tady můžu odejít kdykoliv. Ale vzhledem k tomu jaký mám odběr a kolik tady zaplatím fakt nemám potřebu se jinde poohlížet. Celkově mám zkušenosti dobré.
Pavel
 

Re: Europe Easy Energy zkušenosti

Příspěvekod Terka » úte 24. zář 2019 18:41:32

Já si nestěžuju, podle mě jsou fér, mám je sice teprve rok, ale nevšimla jsem si ničeho divnýho.
Terka
 

Re: Europe Easy Energy zkušenosti

Příspěvekod Aleš Urbánek » pát 04. říj 2019 13:06:08

[quote="Dušan"]Zdravím, líbí se mi jejich ceny máte s nimi někdo bližší zkušenosti? ..vyúčtování, zálohy, přeplatky/nedoplatky, infolinka atd. atd.. Budu rád za jakékoliv bližší info k nim. Díky Dušan[/quote]

Zdravím Dušane, určitě s tímto dodavatelem nic nepokazíte. Ceny si od začátku co o nich vím drží dobré, jako jedni z mála mají bezplatnou zelenou linku a když k nim voláte, tak to není na celé dopoledne, můžu mluvit z vlastní zkušenosti. Doporučil jsem je i několika známým a ti mi děkovali, že sem jim tím pomohl ušetřit nemalé peníze. Smlouvu mají na dobu neurčitou, tak je můžete vyzkoušet a kdyby cokoliv, tak je kdykoliv můžete vypovědět s 3měsíční výpovědní lhůtou. Ať se Vám daří a dobře pořídíte.
Aleš Urbánek
 

Re: Europe Easy Energy zkušenosti

Příspěvekod Tomáš Pech » sob 02. lis 2019 15:08:06

Cenou patří určitě mezi ty levnější, to můžu potvrdit. My je máme už nějaký pátek a zatím osobně si na ně stěžovat nemůžu.
Tomáš Pech
 

Re: Europe Easy Energy zkušenosti

Příspěvekod Dušan » čtv 21. lis 2019 16:48:52

Díky za vaše doporučení a hodnocení, těší mě, že jsem narazil na tohoto dodavatele, sice u něj budu až od nového roku, ale pro rok 2020 to vidím celkem slibně. Vzhledem k tomu že se všemožně zdražuje, tak bych to u Europe Easy Energy měl mít v klidu.
Dušan
 

Re: Europe Easy Energy zkušenosti

Příspěvekod Jindřich » stř 08. led 2020 8:07:26

Tak to už jste pravděpodobně dostal nějaký nový tarif, protože i u nich se bude měnit cena, ale zatím zůstávám v klidu, protože předpokládám, že i přesto, že se s cenou pohnou tak v porovnání zůstanu mezi sortou levnějších.
Jindřich
 

Re: Europe Easy Energy zkušenosti

Příspěvekod Mentor » úte 18. úno 2020 7:35:10

Jo cena se trochu měnila, ale nenechám se tím zviklat, když jsem si to počítal, tak mi to dělalo rozdíl jenom pár stovek a ty mě nezruinují, takže to nechám u nich dál.
Mentor
 

Re: Europe Easy Energy zkušenosti

Příspěvekod Vachtl » pát 05. čer 2020 0:34:34

Četl jsem teď, že změnou dodavatele se dá nyní celkem ušetřit, mě by spíš zajímalo, jestli máte někdo zkušenosti s tím, že vám firma dala třeba lepší řadu než že řešit úplně změnu firmy. Já s EEE problémy nemám, tak bych to na změnu úplně právě neviděl a spíš bych to vzal tímto směrem, co myslíte?
Vachtl
 

Další

Zpět na Bydlení, domácnost a zahrada

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron