Skrýt reklamu

Zkušenosti s eshopem Národní pokladnice

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

Re: Zkušenosti s eshopem Národní pokladnice

Příspěvekod František » pát 17. úno 2023 5:24:02

Ta je úplně stejná jako ta stříbrná, díky za nasměrování. Asi je mi jedno, že nemám tu první i tahle v tý zlatý verzi se mi líbí. Ale hlavně teda co jsem našel a to teda rovnou přihazuju, je ta pamětní medaile s Petrem Pavlem, protože tohle si klidně vystavím, protože si myslím, že pro jednou jsme konečně vybrali někoho za koho se snad nebudeme muset stydět.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


František
 

Re: Zkušenosti s eshopem Národní pokladnice

Příspěvekod David » sob 18. bře 2023 20:28:40

Přikláním se k tomu, že to konečně bude hlava státu, která bude reprezentativní každým coulem. Politicky to možná není úplně ono, ale nad tím se tu rozvášňovat nebudu, na druhou stranu se generál do dnešní doby hodí. Minci s ním jsem viděl, nevypadá špatně, cena mi přišla odpovídající, nicméně do mé sbírky nezapadá, takže ji rád za sebe přenechám někomu dalšímu, kdo se orientuje na státníky.
David
 

Re: Zkušenosti s eshopem Národní pokladnice

Příspěvekod Dušan Hrbek » úte 06. čer 2023 11:30:10

Taky jsem jí přibral do sbírky, mám hnedka tu první s ním, jak se diskutovalo jestli bude i ta s Babišem, a pak jsem zahájil sběr prezidentské kolekce. Myslím si, že to jednou možná bude mít i nějakou cenu, mít je takto vyražené, ale kdo ví samozřejmě, to se nechám překvapit. V současnosti je to pro mé hobby :-)
Dušan Hrbek
 

Re: Zkušenosti s eshopem Národní pokladnice

Příspěvekod KEV » úte 01. srp 2023 16:51:07

Za tu cenu mě to taky oslovilo, ale nejsem babišovec, takže jsem spíš rád, že to ani nevypustili ven. Ale generála mám, byl pro mě favoritem.
KEV
 

Re: Zkušenosti s eshopem Národní pokladnice

Příspěvekod Libor » sob 02. zář 2023 13:35:33

Tak tahle vlna mě nějak úplně obešla :) ..pro mě mají spíše hodnotu artikly, nyní jak tam třeba mají tu sadu s Habsburky, ta mně přijde fakt unikátní a opět v takovém tom starožitném zpracování. Točím se spíše v tom historickém okruhu.
Libor
 

Re: Zkušenosti s eshopem Národní pokladnice

Příspěvekod Gondorvek » pon 13. lis 2023 23:16:32

Na ty jsem se také díval. Zaujalo mě i to, že mají velmi nízkou limitaci, tuším, že to bylo někde kolem 500ks. Doufám, že teď nekecám, ale nechce se mi to znovu hledat. Nicméně to vidím jako dost zdařilou sbírku.
Gondorvek
 

Re: Zkušenosti s eshopem Národní pokladnice

Příspěvekod Milan » stř 17. dub 2024 0:37:06

Limitace je třeba jedna z věcí, na kterou se dívám jako první a čím nižší číslo tím lepší. V hledáčku mám aktuálně mayskou minci, kdy je teda o něco dražší, než běžně za mince dávám, ale zas věřím, že je právě v omezeném počtu a je z ryzího stříbra, což má hodnotu.
Milan
 

Re: Zkušenosti s eshopem Národní pokladnice

Příspěvekod Ondřej Pipek » stř 12. čer 2024 14:55:42

Taky by se mi něco podobného líbilo vlastnit, ale musím hledět na svůj omezený rozpočet. Nejdřív nakrmit rodinu a pak si můžu dělat radosti. Takže se snažím udržet na uzdě i když je to kolikrát problém. Ale dal jsem si limit do dvou tisíc, že tu můžu utratit a to tu mají krásný mince i do výše takový hodnoty.


Naposledy oživil Anonymous v stř 12. čer 2024 14:55:42
Ondřej Pipek
 

Předchozí

Zpět na Vše ostatní sem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron