od Návštěvník » pát 10. říj 2014 15:57:06
To znam byla jsem tam na pohovoru jeste kdyz to sidlilo na letisti v Hradci. U pohovoru ani rekli o jaky plat se jedna. Mela jsem delat mesic jen tak na zkousku - nevim za kolik, s tim, ze kdyz uspeji tak mi daji smluvu ze zkusebni dobou kde dostanu polovinu toho co vydelam na zkusebnim mesici. Celou dobu kecali a k platu se ani nedostali. Tak jsem se na to vy... a ted vidim, ze jsem dobre udelala.
Naposledy oživil Anonymous v pát 10. říj 2014 15:57:06