Skrýt reklamu

Jaké odrážedlo?

Rodina, děti, láska a mnohé a další..

Jaké odrážedlo?

Příspěvekod jerryeng » čtv 17. lis 2011 15:41:16

Měla bych dotaz na vás, co máte doma odrážedlo a používáte ho. Jaké máte?

My máme doma tohle:
Kód: Vybrat vše
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.

Ale přijde mi to hrozně vratkavý a nelíbí se mi ty řídítka, když je na tom Patrik opřený z boku, tak se bojím, že se to převáží a malýho ty řídítka zraní. Takže to chci prodat a koupit místo toho jiný lepčejší. Nemohli byste mi poradit, jaký? Aby to bylo vhodný pro 15timěsíční dítě???

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Jaké odrážedlo?

Příspěvekod jerryeng » čtv 17. lis 2011 15:41:30

my kupovali uplne puvodne klasicke male Enduro, hodim fotku. To,co mas Ty mi ovsem prijde podstatne stabilnejsi nez to Enduro, mame doma obe motorky, Matovovi je 20 mesicu,takze muzu objektivne srovnat. Na Enduru se naucil hodne rychle,ale casteji padal. Na tom druhem,co mas Ty neumel a to pochopil az o hodne pozdeji,protoze tam musi byt nozicky vic od sebe,ale nespadl mi ani jednou. Ja myslim,ze je to hodne o detech,ale to Enduro je sikovnejsi pro mensi deti a na uceni jezdeni. Tady toto je stabilnejsi,ale dle meho na vetsi a starsi ditko.
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Jaké odrážedlo?

Příspěvekod jerryeng » čtv 17. lis 2011 15:41:42

my mema podobnou motorku jakou tu ukazujes a prijde mi fajn. mame i takovy auto, za sileny penize,ale je na houby, je tam male rozpeti kolecek a mala nema sanci se odrazet, nema tam moc mista na noh, takze si na ne najizdi atd, takze nepouzitelne.
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44


Zpět na Společnost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron