Ahoj,taky jsem vyzkoušela ketodiet a pomohla.....jen jsem si objednala víc než jsem potřebovala a zbyly mi naporcované porce,jestli má někdo zájem tak pište na petratum@seznam.cz,díky a hezký den P
Naposledy oživil Anonymous v pát 10. říj 2014 15:55:21